reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Ja dziś 200 brzuszków. Dieta nadal bez wegli i czuję się super [emoji5] dzięki za pomysł [emoji11]

Ja byłam u fryzjera, ufarbowalam włosy (ale wyszedł zbyt ciemny kolor :/) zrobiłam hybrydki, teraz zostały maseczki i peelingi [emoji1][emoji1][emoji1] zastanawiam się czy iść jeszcze jutro na solarium czy dac sobie już spokój....
Dziś już zawiezlismy alkohol na sale. Wszystko już w sumie gotowe [emoji5]
Najwięcej szykowania jutro.
A ja jakoś się stresuje haha
 
No niedziwne, że się stresujesz, w końcu ważny dzień Was czeka. Jak lubisz solarium, to skocz na kilka minut i koniecznie pokaż się w sukience!

Cieszę się, że się dobrze czujesz, na pewno na wadze też będzie widać [emoji16] Ja od jutra wprowadzam po 1 węglowodanie... Mam już makaron ciemny, szparagi i krewetki. Będzie uczta [emoji3]
 
Agunia jak będzie noc u Was? Ja v wczoraj padłam bez ćwiczeń, bez kolacji, taka zmęczona byłam.
Mimi udanego dnia!
 
Ka na solarium to ja nie chodzę ale prZed chrzcinami trochę pochodzilam bo ja z tych bladych; ) na dodatek mam opalone rękawki.... trochę się ztownalo ale i tak widać różnice między kolorami :/
 
reklama
Do góry