reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

No tak, tylko zdjęcia brak [emoji1]
20180501_171356.jpg
 

Załączniki

  • 20180501_171356.jpg
    20180501_171356.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 312
reklama
Mimi, co to za zamek? [emoji1] Strasznie lubię zwiedzać zamki więc zbieram info [emoji1][emoji1]
Śliczne zdjęcie :) dzieciaki zadowolone? [emoji1]

Ten spray do piekarnika to kupiłam w kauflandzie, ale nie jest to chyba marka kauflandowska, więc może gdzie indziej jest też dostępny :)
 
Jaka dziś u Was pogoda?
U nas chlodnawo. Ma się na deszcZ.
Bylam dziś na zakupach kwiatowych. Kupilam kilka na skalniak i surfinie na balkon. W tym roku pierwsZy raz . Ciekawe czy mi się ładnie rozrosna.

Ka jak tam dieta? Jaka w tym tygodniu?
Ja powoli wprowadZam wegle choć od poniedziałku znów robię tydzień bez bo 12 wesele [emoji4]
 
Podziwiam wszystkich, którzy mają rękę do kwiatków [emoji3] ja jestem w stanie kaktusa zabić.

Mimi, ja mam powrót do niskiego IG. W tym tygodniu nawet na grillach się pilnuję [emoji16]
 
reklama
Do góry