reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mimi, a bierzesz metforminę cały czas? Ja to się już dawno nie bawię w liczenie kalorii tylko jem po prostu z niskim IG (powiedziała ta co właśnie wrąbała talerz białego spaghetti z boczkiem i parmezanem [emoji23]).
Odstawilam.... Już kilka miesięcy temu i niewiem czy od tego tak też nie przytyłam...
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Mimi ja dostałam patelnie z powłoką kamienną i jest rewelacyjna.
U mnie wagowo bez zmian co już mnie dobija. Centymetr mniej w pasie, biodrach i łydkach.Dzis powinnam okresu dostać ale nie robiłam przerwy w tabletkach i wzięłam drugie opakowanie, żeby na wczasach nie dostać okresu, bo dziś w nocy wyjeżdżamy do Łeby.Ale Wam powiem, że wszystkie okresowe przypadłości mam i jestem wściekła jak osa.Moj mąż raczył dziś do domu wrócić był jakieś 20minut w domu i gdzieś pojechał i od 13go nie ma. Odechciało mi się wyjazdu jeszcze ten młody co jest u mnie na wakacjach daje tak w dupe ,że niewiem jak kolejny tydzień wytrzymam z nim w Łebie i to jeszcze w jednym domku.Michaš ząbkuje wyszły mu dwie 4 i po drugiej stronie też będą wychodzić.Stwierdziłam ,że skoro ja wytrzymałam z 3dzieci trzy tygodnie to na wczasach nie robię nic. Będzie mój mąż ,szwagierka z mężem czyli akurat każde będzie miało dziecko pod opieką.A ,że mąż ostatnio zachowuje się okropnie postanowiłam dać mu nauczkę na wczasach kupiłam krótką sukienkę do tego buciki na obcasie dziś farbowałam włosy i nie zawaham się tego użyć : D a on niech poczuje zazdrość to może wtedy doceni co może stracić.
 
Cześć dziewczyny :)
Mimi ja dostałam patelnie z powłoką kamienną i jest rewelacyjna.
U mnie wagowo bez zmian co już mnie dobija. Centymetr mniej w pasie, biodrach i łydkach.Dzis powinnam okresu dostać ale nie robiłam przerwy w tabletkach i wzięłam drugie opakowanie, żeby na wczasach nie dostać okresu, bo dziś w nocy wyjeżdżamy do Łeby.Ale Wam powiem, że wszystkie okresowe przypadłości mam i jestem wściekła jak osa.Moj mąż raczył dziś do domu wrócić był jakieś 20minut w domu i gdzieś pojechał i od 13go nie ma. Odechciało mi się wyjazdu jeszcze ten młody co jest u mnie na wakacjach daje tak w dupe ,że niewiem jak kolejny tydzień wytrzymam z nim w Łebie i to jeszcze w jednym domku.Michaš ząbkuje wyszły mu dwie 4 i po drugiej stronie też będą wychodzić.Stwierdziłam ,że skoro ja wytrzymałam z 3dzieci trzy tygodnie to na wczasach nie robię nic. Będzie mój mąż ,szwagierka z mężem czyli akurat każde będzie miało dziecko pod opieką.A ,że mąż ostatnio zachowuje się okropnie postanowiłam dać mu nauczkę na wczasach kupiłam krótką sukienkę do tego buciki na obcasie dziś farbowałam włosy i nie zawaham się tego użyć : D a on niech poczuje zazdrość to może wtedy doceni co może stracić.
Agunia, waga stoi przez czas okresowy na pewno. Zaraz ruszy.

No co ten Twój mąż... Mam nadzieję, że nie popsuje Ci wyjazdu. A Twoja tajna broń super! Mam nadzieję, że zadziała [emoji4]
 
Cześć dziewczyny :)
Mimi ja dostałam patelnie z powłoką kamienną i jest rewelacyjna.
U mnie wagowo bez zmian co już mnie dobija. Centymetr mniej w pasie, biodrach i łydkach.Dzis powinnam okresu dostać ale nie robiłam przerwy w tabletkach i wzięłam drugie opakowanie, żeby na wczasach nie dostać okresu, bo dziś w nocy wyjeżdżamy do Łeby.Ale Wam powiem, że wszystkie okresowe przypadłości mam i jestem wściekła jak osa.Moj mąż raczył dziś do domu wrócić był jakieś 20minut w domu i gdzieś pojechał i od 13go nie ma. Odechciało mi się wyjazdu jeszcze ten młody co jest u mnie na wakacjach daje tak w dupe ,że niewiem jak kolejny tydzień wytrzymam z nim w Łebie i to jeszcze w jednym domku.Michaš ząbkuje wyszły mu dwie 4 i po drugiej stronie też będą wychodzić.Stwierdziłam ,że skoro ja wytrzymałam z 3dzieci trzy tygodnie to na wczasach nie robię nic. Będzie mój mąż ,szwagierka z mężem czyli akurat każde będzie miało dziecko pod opieką.A ,że mąż ostatnio zachowuje się okropnie postanowiłam dać mu nauczkę na wczasach kupiłam krótką sukienkę do tego buciki na obcasie dziś farbowałam włosy i nie zawaham się tego użyć : D a on niech poczuje zazdrość to może wtedy doceni co może stracić.
No i super plan!!!!
Udanego wyjazdu. Odpoczywaj :*
 
reklama
Do góry