reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Oczekująca, ja z Chodakowską to byłabym się o moje stawy [emoji16]
Skalpel jest bezpieczny, nawet z tym moim bolacym biodrem, noga, brzuchem czy co mnie tam boli daje rade ! (Chodz dzis bol mniejszy wiec sie pokusilam) mam nadzieje, ze nie bede zalowac. [emoji28]
Nic innego od chodakowskiej nie umiem [emoji16]

Wiecie taki sobie sposob na terapie wlasna wymyslilam, psycholog to psycholog, psychiatra to psychiatra a ja postanowilam cos sama podzialac i troche w inny sposob sie odstresowac... skoro i tak siedze w domu...
;)

A na kolacje u mnie twarog ze smietanka i maslem orzechowym i jablko .. no i przyznam sie, ze winko. Mam 2 tyg luzu od glucophage to postanowiłam "poszalec". Uwielbiam slodkie czerwone, ale zadowole sie wytrawnym , zeby szaleństwa za duzo nie bylo... [emoji15]
 
reklama
Super połączenie smaków, nie wpadłabym na to [emoji7]

Oczekująca, Twój sposób na terapię jest najlepszy ze wszystkich, nic tak nie poprawia humoru jak porządna dawka endorfin!

Wino mam nadzieję, że smakowało [emoji4] ja z alkoholi w zasadzie tylko wino popijam raz na 2-3 tygodnie. A miesiączkę zawsze witam butelką białego i paczką papierosów. Wiem, że niezdrowo, ale to taki mój bunt.

Co tam u Was na śniadanie? U mnie omlet z resztkami łososia, groszku i mozzarelli [emoji4]
 
Super połączenie smaków, nie wpadłabym na to [emoji7]

Oczekująca, Twój sposób na terapię jest najlepszy ze wszystkich, nic tak nie poprawia humoru jak porządna dawka endorfin!

Wino mam nadzieję, że smakowało [emoji4] ja z alkoholi w zasadzie tylko wino popijam raz na 2-3 tygodnie. A miesiączkę zawsze witam butelką białego i paczką papierosów. Wiem, że niezdrowo, ale to taki mój bunt.

Co tam u Was na śniadanie? U mnie omlet z resztkami łososia, groszku i mozzarelli [emoji4]
Tez bym na to nie wpadla [emoji14] maz tworzył kolacje tak , zeby mi makro skladniki pasowaly.. nie powiem, zebym nie byla przerazona polaczeniem ;p ale.... twarog ze smietanka i maslem orzechowym okazal sie pyszny ! ;)

U mnie jak zwykle nudno , czyli to co zwykle :)
kanapki z jajkiem , pomidory, papryka, ogorek kiszony
 
Oczekująca, też wydaje mi się, że bardzo dobrą strategię radzenia sobie obrałaś [emoji4] jesteś super dzielna! [emoji8]

U mnie na śniadanie kanapki z serem żółtym, resztką ogórków zielonych i rzodkiewki. Trzeba na zakupy iść [emoji33]
 
A ja szukałam halloumi właśnie i nie było [emoji3] bo jutro mamy gości i robię tę cukinię grillowaną z serem i chorizo z pomidorami, oliwkami i papryką [emoji16]

A z innej beczki u mnie dziś 30dc, termin @, a francy nie ma i na razie jej nie widać... Jakaś nadzieja mi zaczyna kiełkować ale pewnie się spóźni po prostu.
 
reklama
Haha to Ka powinnaś kupić 2 burraty i 1 dać oczekującej, a oczekująca 2 halloumi i jedno dać Ka [emoji23][emoji23]

Ka, kiedy testujesz kobieto o stalowych nerwach? [emoji16]
 
Do góry