reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Pracuje w szkole. A kilka dni temu był dzień nauczyciela ;)
No tak mamy tu nauczycielki a ja Wam nawet zyczen nie zlozylam [emoji33] [emoji33] [emoji33]

A wiec duzo cierpliwości dla uczniów, energii na kazdy dzien i glowy pelnej pomyslow ! ;) [emoji485] [emoji485] [emoji255] [emoji255]

My co roku (pracuje w opiece spolecznej) na dzien pracownika socjalnego mamy impreze i to taka z przytupem... zaczyna sie o 17 kończy nad ranem, jest dj i jedzenie chocby na weselu [emoji14]
 
reklama
O rany, też przegapiłam ten fakt!
Spóźnione wszystkiego najlepszego dla naszych belfereczek

Byłam u endo i jestem skwaszona. Na moje pytanie, czy hormony mogą psuć mi czasem laktację, powiedział, że z mlekiem u kobiety jest tak samo jak z mlekiem u krowy(!), konieczna jest stymulacja brodawek i to tyle filozofii. Na dodatek muszę w lipcu zrobić ponowne USG tarczycy, bo coś tam widział, będzie chciał się upewnić, czy jakiś guzek mi się nie tworzy.

Z mężem mam kwas, dobrze, że Bruno mnie jeszcze lubi [emoji28]
 
Właśnie byłam w biedronce i kupiłam mąkę orkiszową po 5.99 za kg. Dziś znów chlebki będę piekła to zobaczę czy się nadaje.
Colorado oby usg nic nie pokazało .Mąż też Cię lubi tylko dziś mniej [emoji23]
 
A tu zdjęcie mąki, bo w tamtym poście nie chciały się wgrać [emoji848]
IMAG2001.jpg
IMAG2002.jpg
 

Załączniki

  • IMAG2001.jpg
    IMAG2001.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 178
  • IMAG2002.jpg
    IMAG2002.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 183
Właśnie byłam w biedronce i kupiłam mąkę orkiszową po 5.99 za kg. Dziś znów chlebki będę piekła to zobaczę czy się nadaje.
Colorado oby usg nic nie pokazało .Mąż też Cię lubi tylko dziś mniej [emoji23]
O, i w biedrze w dobrej cenie [emoji41]

Dziś mąż mnie nie lubi, ani ja jego [emoji23] koty też mnie nie lubią, bo odkurzacz dziś uruchomiłam, a to jest demon straszny, i im pazury obcinałam [emoji23]

No nic, pozostaje mi robić dalej pastę z bakłażana, młody śpi, to może się uwinę z tym [emoji23]
 
Colorado, przykro mi z powodu Twojego parszywego dnia... Mam nadzieję, że to chwilowe. A komentarz endo pozostawię bez komentarza...

Oczekująca, piękna beta!!! Trzymam kciuki za wizytę [emoji7] i dziękuję Wam dziewczyny za pamięć [emoji8]

Agunia, dzięki za cynk, idę do biedry[emoji16]

Ja to się zastanawiam czy u mnie nie było teraz biochemicznej przypadkiem, bo (sorry za szczegóły) mam takie skrzepy jak nigdy...

Plus tego okresu jest taki, że nie chce mi się jeść [emoji16]

Agun
 
reklama
Do góry