reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Hej. Ja już wszystko ogarnęłam. Dziś zostało małe sprzatanko i czekamy na gości [emoji6][emoji6]
Tort wyszedł tak. Daleko mu do ideału ale mam nadzieję że będzie smaczny [emoji5]
IMG_20181104_070545.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181104_070545.jpg
    IMG_20181104_070545.jpg
    65 KB · Wyświetleń: 349
reklama
reklama
Sto lat dla Filipka! Ale minęło [emoji16] Mimi, tort bajeczny, daj znać jak imprezka się udała.

Oczekująca, co u Ciebie? Jak się czujecie z fasolką?

My dziś wróciliśmy po rozjazdach. Zrobiłam porządne zakupy i w listopad wchodzę z dobrym nastawieniem dietowym. Co prawda nie wiem kiedy się zważę i kiedy wrócę do dietetyka, ale nastawienie to przecież połowa sukcesu [emoji16] zrobiłam dziś na dwa dni pieczone mielone wołowe z białym serem wędzonym i wyszły super, do tego pieczone warzywa w curry. A, i zrobiłam domową pastę z tuńczyka. Kupiłam też mąki w Lidlu i będę jakoś w tygodniu chleb piekła [emoji16]

Poza tym wczoraj i dziś miałam pozytywne testu owu (wczoraj mocniejsza kreska), więc owu pewnie dziś. Podziałane wczoraj i dziś z żelem conceive [emoji4] a najlepsze jest to, że w tym cyklu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ znów sprawiają przyjemność [emoji16]
 
Do góry