reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Sto lat dla Filipka! Ale minęło [emoji16] Mimi, tort bajeczny, daj znać jak imprezka się udała.

Oczekująca, co u Ciebie? Jak się czujecie z fasolką?

My dziś wróciliśmy po rozjazdach. Zrobiłam porządne zakupy i w listopad wchodzę z dobrym nastawieniem dietowym. Co prawda nie wiem kiedy się zważę i kiedy wrócę do dietetyka, ale nastawienie to przecież połowa sukcesu [emoji16] zrobiłam dziś na dwa dni pieczone mielone wołowe z białym serem wędzonym i wyszły super, do tego pieczone warzywa w curry. A, i zrobiłam domową pastę z tuńczyka. Kupiłam też mąki w Lidlu i będę jakoś w tygodniu chleb piekła [emoji16]

Poza tym wczoraj i dziś miałam pozytywne testu owu (wczoraj mocniejsza kreska), więc owu pewnie dziś. Podziałane wczoraj i dziś z żelem conceive [emoji4] a najlepsze jest to, że w tym cyklu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ znów sprawiają przyjemność [emoji16]
I o to chodzi [emoji7]
 
reklama
Impreza, impreza i po imprezie...
Dużo szykowania, dużo sprzątania [emoji23]
Wszystko się udało. Wszystko smakowało. Tort był pyszny.
Filip dostał fajne zabawki. Był bardzo zadowolony :)
 
Impreza, impreza i po imprezie...
Dużo szykowania, dużo sprzątania [emoji23]
Wszystko się udało. Wszystko smakowało. Tort był pyszny.
Filip dostał fajne zabawki. Był bardzo zadowolony :)
Super [emoji8] najgorsze to jest sprzątanie po imprezie [emoji16][emoji16][emoji16] ale jak solenizant zadowolony to cel osiągnięty [emoji108]
 
Super, że wszystko się udało [emoji16]

Ja mam za sobą pierwsze pieczenie chleba orkiszowego, ale miałam starą foremkę i trochę oberwał przy wyciąganiu... Ale w smaku super [emoji16]
 
Sto lat dla Filipka! Ale minęło [emoji16] Mimi, tort bajeczny, daj znać jak imprezka się udała.

Oczekująca, co u Ciebie? Jak się czujecie z fasolką?

My dziś wróciliśmy po rozjazdach. Zrobiłam porządne zakupy i w listopad wchodzę z dobrym nastawieniem dietowym. Co prawda nie wiem kiedy się zważę i kiedy wrócę do dietetyka, ale nastawienie to przecież połowa sukcesu [emoji16] zrobiłam dziś na dwa dni pieczone mielone wołowe z białym serem wędzonym i wyszły super, do tego pieczone warzywa w curry. A, i zrobiłam domową pastę z tuńczyka. Kupiłam też mąki w Lidlu i będę jakoś w tygodniu chleb piekła [emoji16]

Poza tym wczoraj i dziś miałam pozytywne testu owu (wczoraj mocniejsza kreska), więc owu pewnie dziś. Podziałane wczoraj i dziś z żelem conceive [emoji4] a najlepsze jest to, że w tym cyklu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ znów sprawiają przyjemność [emoji16]
Dzieki, ze pytasz. Siedze cichaczem , bo u nas nie jest kolorowo... w niedziele wydawalo mi sie, ze jakas infekcja mnie zlapala... choc byloby tp dziwne bo kilka dni wczesniej mialam wizyte i bylo super czysto. W kazdym razie napisalam wczoraj do gin, ale kazala brac dodatkowe globulki probiotyki i tyle... caly dzien mnie brzuch pobolewal jak na okres.. ale najpierw mialam wizyte u psychiatry (nie odwazylam soe jeszcze na l4 ciazowe) potem bylam u kardiologa i tak jakos glowa byla zajeta... rano wstalam i zobaczylam brazowy sluz... spanikowalam.. udało mi sie dostac dzis do lekarki , przed samym wyjsciem na papierze juz byl sluz lekko czerwowny :(
Myslalam ze to koniec..
U lekarza okazalo sie , ze infekcji nie ma, na usg nadal widac dwa pecherzyki - jeden dorosl i sa teraz dwa rowne... w dwoch widac cialko zolte a w jednym chyba nawet zarodek... ale sprzet kiepski tzn do moich gabarytow kiepski wiec w kolejny piątek mam wiztte w jej prywatnym gabinecie (teraz chodze prywatnie, ale z pakietu polmed w ich placowce). Dostalan dodatkowe leki takze teraz to juz biore wsztstko co sie da i mam lezec i odpoczywac. Odwolalam wszystko co mialam do załatwienia w tym tygodniu i bede wylegiwac... kiepsko psychicznie sie czuje :(
Mam nadzieje, ze do przyszłego wtorku sie wyzbieram bo mam wizytę u psychologa i bardzo jej potrzebuje... zeby nie zwariowac...
Martwia mnie te bole jak na okres... i klucie.. czuje , ze to nie skonczy sie dobrze :(
 
Oczekujaca A wiadomo dlaczego plamilas? Dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy i psychologów. Nie będę Cię nastrajac pozytywnie i mówić, że wszystko będzie dobrze (choc w głębi serca cholernie mocno Ci tego życzę!) Ale życzę Ci duuuuuzo siły i wytrwałości! I dobrego pakietu na netflixie zebys miala zawsze super seriale :) Dla Ciebie ciaza to 10 miesiecy ciągłego stresu i strachu...
A czas w ciąży Ci leci w miarę szybko czy się dłuży?
 
Oczekujaca A wiadomo dlaczego plamilas? Dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy i psychologów. Nie będę Cię nastrajac pozytywnie i mówić, że wszystko będzie dobrze (choc w głębi serca cholernie mocno Ci tego życzę!) Ale życzę Ci duuuuuzo siły i wytrwałości! I dobrego pakietu na netflixie zebys miala zawsze super seriale :) Dla Ciebie ciaza to 10 miesiecy ciągłego stresu i strachu...
A czas w ciąży Ci leci w miarę szybko czy się dłuży?
Nie wiadomo, brazowa krew to stara krew wiec lekarka mowi, ze moze krwiak jakis sie "ewakuuje" ale na usg nic zlego nie widzi. Wg badania usg i "recznego" jest ok...
Teraz tylko leżeć, pachniec i trwać chocoaz 8 miesiecy...
Wiesz poki co czas leci mi szybko, ale ciagle cos robie, tu jakis lekarz, tu do rodzicow pojechalam, tu zakupy to czas leci. Nie wiem jak bedzie w lozku... boje sie , ze zalegne na cala ciaze - liczylam sie z tym ale wiecie myslalam, ze to bedzie czas po założeniu szwu , a nie juz teraz. Mieszkam.na 3 pietrze wiec kazde wyjscie do lekarza bede przezywala, ze cos sie stanie..
Uwazam na siebie jak moge, od kad byly dwie kreski na tescie maz zakazal mi sprzatania... on sprzata, ja gotuje raz na 2-3dni czesto on pomoga.. teraz to sie nawet w kuchni boje na dluzej stanac... ale bede.probowac, bo przeciez musze jakos funkcjonowac.
Boje sie jak cholera..
Mam nadzieje, ze uda mi sie isc do psycholog.. bo jak nie to kiepsko to widze :(

Mam netflix, showmax, książki, no i jakos bede zyc... :)
 
Oczekujaca A wiadomo dlaczego plamilas? Dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy i psychologów. Nie będę Cię nastrajac pozytywnie i mówić, że wszystko będzie dobrze (choc w głębi serca cholernie mocno Ci tego życzę!) Ale życzę Ci duuuuuzo siły i wytrwałości! I dobrego pakietu na netflixie zebys miala zawsze super seriale :) Dla Ciebie ciaza to 10 miesiecy ciągłego stresu i strachu...
A czas w ciąży Ci leci w miarę szybko czy się dłuży?
Polecasz jakies konkretne seriale? Filmy ? [emoji14]
 
Ja kocham The Crown [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] Anię z Zielonego wzgórza polecam bardzo, Narcos, a ż baaardzo lekkich to Jane The Virgin- spróbuj pierwszy odcinek, ja pochłonęłam całe 4 sezony w kilka dni :D
Filmy to zależy co lubisz ale jest dziennik Bridget Jones baby. I to jest mistrz! Uwielbiam go. I ja duzo filmów oglądam po angielsku bo mam netflixa angielskiego, więc wiekszosc nie ma tłumaczenia. Ale everest - produkcja netflixa bardzo fajny, taki francuski i lekki. :)
 
reklama
Ja kocham The Crown [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] Anię z Zielonego wzgórza polecam bardzo, Narcos, a ż baaardzo lekkich to Jane The Virgin- spróbuj pierwszy odcinek, ja pochłonęłam całe 4 sezony w kilka dni :D
Filmy to zależy co lubisz ale jest dziennik Bridget Jones baby. I to jest mistrz! Uwielbiam go. I ja duzo filmów oglądam po angielsku bo mam netflixa angielskiego, więc wiekszosc nie ma tłumaczenia. Ale everest - produkcja netflixa bardzo fajny, taki francuski i lekki. :)
Dzieki ;) chetnie poogladam.
Ja to bardziej wybieram takie "ciezkie" gdzie ktos kogos morduje, porywa, zjada (uwielbiam hanibala :D) wszelkie thrillery kryminaly detektywistyczne itp itd. Ale to najczesciej z mezem ogoladamy (procz tych co ktos kogos zjada bo on nie moze na to patrzec :p) aleeee wlasnie cos lekkiego, moze i smiesznego(Jane the Virgin z opisu pasuje do komedii :p) przyda mi sie do ogladania jak M w pracy ;)
Juz sobie dodalam do listy (ta ania z zielonego wzgorza to na netflixie "Ania, nie Anna"?)
 
Do góry