reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Colorado - ponad miesiąc po ciąży, urodziłam na początku września [emoji4]
Niestety ciąże rok po roku dobiły mój organizm i teraz waga stoi. A pomyśleć że o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad 2 lata... [emoji6]

W pierwszej ciąży przytyłam ok 14 kg, zdążyłam zrzucić z tego 10kg, reszta została. Teraz w ciąży przytyłam dużo więcej (ponad 20kg na pewno). Co miało spaść to już spadło i wiem niestety że więcej samo się nie zrobi.

W suplementy diety pewnie nie ma co wierzyć? [emoji23]
 
Moim zdaniem nie.... przetestowalam chyba wszystko od najtańszych po najdroższe, również takie na receptę i nic nie pomogło.... jeśli się nie ogarnie jedzenia żadna tabletka nie pomoże....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Witaj Inis im nas więcej tym lepiej :)
Suplementy jedyne co odchudzą to nasz portfel :p Ja stosuje tylko chrom organiczny koszt nieduży bo 20zł opakowanie starcza na 3miesiące .
 
Mimi - kiedyś widziałam efekty po tabletkach pomagających usuwać nadmiar wody w organizmie. Wiadomo, że nie było to chudnięcie z tłuszczu ;-) ale samopoczucie lepsze. Tylko to nie na teraz :D

agunia - a ten chrom to na co? O tym nie słyszałam, jestem ciekawa :)
 
Ja nie jestem zwolenniczką takich tabletek. Moim zdaniem one wszystko rozwalaja.
Ja bardzo długo chodziłam po dietetykach. Kiedyś było przekonanie ze tłuszcz to zło itd.... wiele lat mialam diete praktycznie z zerową ilością tłuszczu.... zaczęły się problemy hormonalne.... teraz jestem za zbilansowana zdrowa dieta i taka mam zamiar stosować [emoji3]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Inis, ja również nie wierzę w tego rodzaju tabletki.
Chrom ogranicza ponoć chęć na słodkie.

Ja już jak coś jestem zwolenniczką po prostu ograniczenia jedzenia nieco i zrezygnowania z rzeczy, które nas nie odżywiają, a tylko dają chwilowy komfort psychiczny (batony, ciasta, frytki, fastfoody) [emoji16]

U mnie już też zbliża się drugi rok starań [emoji37]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę morwę białą z chromem - niby ogranicza wchłanianie cukrów :) a propos cukrów, dzień 2 detoksu czas start :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry