reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Kurde, to jest ktoś, kto na naszej szerokości geograficznej bez mrożonek umiałby żyć? [emoji23]

Tylko dzięki mrożonkom sezon truskawkowy trwa dla mnie cały rok [emoji173]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
W soboty pozwalam sobie na 1 "zły" posiłek i dziś padło na placki ziemniaczane [emoji39] a Wy co dziś pichcicie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka jak ja dawno placków nie robiłam :o Smacznego ;* Ja dziś z kolei grzecznie;) Na śniadanie owsianka(płatki owsiane górskie,mleko,siemie lniane, wiórki kokosowe i maliny), na obiad podudzie z kurczaka na parze,kapusta pekińska(z sosem z oliwy,musztardy,czosnku,soku z cytryny i ziol prowansalskich) i jak to ja z ziemniakami :o Jestem z Poznania także ten ;) Dzień bez ziemniaków(pyr) dniem straconym ;)
Miłego dnia:*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też pysznie. Chciałam zaszaleć na maksa z plackami i okazało się, że już nie ma w domu mąki pszennej :D więc były z orkiszową ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś nie mam się czym pochwalić ... na śniadanie 3 kromki chleba źytniego na zakwasie (nie opanowalam się :( ) - jedna z serem żółtym i ogórkiem, druga z serem białym, trzecia z serkiem czosnkowym :o
Na obiad barszcz czerwony od mojej mamy z gotowymi ravioli - ambitnie dziś nie ma co :D :D ale nie mam czasu dziś na gotowanie, męża nie mam sumienia już gonić, dziś odkurzył całe mieszkanie i podłogi umył <3

Ka, ja do placków ziemniaczanych w ogóle mąki nie dodaję :) Tylko ziemniaki starte i odciśnięte (ale z tej wody odciśniętej zostawiam skrobię, która się wytrąca i dodaję do placków) + cebula starta + jajko + caaaała masa kminku :D no i sól pieprz :) i wychodzą mega chrupkie!

Zuza, ja teraz w ciąży to powinnam zostać honorową obywatelką Poznania! Tyle pyr jem, że masakra! Chyba kartofla urodzę :(
 
Wracam do gry o lepszą figurę :-) :) nie ma pieprzenia o Szoopenie;) w tym roku wracam do pracy, jedziemy na wakacje i pierwsze urodziny Filipka. Poprzednio zgubione kilogramy po części wróciły, choć nie wiem ile bo zapomniałam się z rana zwazyc. Będę jadła wszystko tylko w mniejszych ilościach i ograniczę słodycze, no i dorzucę ćwiczenia. W niedziele będę sobie pozwalała na odrobinę słodkiego.
Amen

A dzisiaj na śniadanie wciagnelam dwie kanapki z chleba orkiszowego z wedlina. Na obiad rosół, ryż brązowy z pulpetami z dodatkiem otrąb i coś muszę wymyślić na kolację. No i trzeba zaopatrzyć się w wodę niegazowana i cytrynę. Mąż mnie zabije jak wyśle mu listę zakupów ;)

Agunia a jak Twoje efekty? Jesteś moją motywacją
 
reklama
Kasia powodzenia. Grunt to pozytywne nastawienie.

U mnie weekend całkiem przyzwoity. A nawet jestem bardzo dumna z siebie. W sobotę byliśmy u znajomych, ale udało mi się utrzymać w ryzach.
W niedziele dałam radę. Obiad polski tradycyjny czyli ziemniakami i schaboszczak, ale sobie zrobiłam pierś grillowaną i było ok.
I zero słodyczy, chipsów i takich tam [emoji38]
Jedyne moje grzeszki to dwa drinki w sobotę i dwie lampki wina w niedzielę.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Do góry