reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ann9, dziękujemy za linka, pewnie nie tylko ja chętnie zapoznam się z przepisami :)

Mimi, wysyłam Ci przytulaka, bo mogę sobie tylko wyobrazić, jak Ci teraz coraz trudniej w tym wyczekiwaniu :*
 
reklama
to ja was wesprę : Link do: Ciasta i ciasteczka | Dietetyk Pauliny Styś nie musi być to koniecznie dział ciasta ale może coś znajdziecie ciekawego :p
Kiedyś ja obserwowałam [emoji5]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dziewczyny a co mam zrobić żebym widziała grupę w "bierzesz udział"?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobra, to problem na ten tydzień: od kilku dni nie mogę się powstrzymać przed jedzeniem słodyczy. Chyba dlatego, że w książce o IO się naczytałam, że nie można to chyba robię sobie na złość... idiotyzm :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może być, bo ostatnio jakaś mocno wege jestem... jutro zaczynam tydzień bez słodyczy, ktoś ze mną? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry