reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Boże, właśnie zaprzepaściłam cały dzień - zjadłam kanapkę z jajkiem i kawałek szarlotki. Jakiś wieczorny głód mnie złapał, muszę się ogarnąć...
 
reklama
Ka grunt to pozytywne nastawienie. Każdy ma prawo do chwili słabości.
To Ty pisałaś, że pijesz soki warzywne? Ja bardzo lubię.
Takie wynalazłam w Biedronce
FB_IMG_1524115465094.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1524115465094.jpg
    FB_IMG_1524115465094.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 226
Boże, właśnie zaprzepaściłam cały dzień - zjadłam kanapkę z jajkiem i kawałek szarlotki. Jakiś wieczorny głód mnie złapał, muszę się ogarnąć...
Nie bądź dla siebie taka krytyczna, czasem i nam się jakaś przyjemność nalezy jest bardzo fajna aplikacja, nazywa się Fitatu i tam wpisujesz co zjadasz i jakie ilości a to Ci przelicza na kalorie dodatkowo pokazuje ile białka węglowodanów i tłuszczy w ciągu dnia przyjęłaś.
 
Mimi, tak w kwestii mąk się wtrącę, że przy problemach z tarczycą unika się soi we wszelkiej postaci, bo jest wolotwórcza [emoji4]

Ka, jesteś człowieczynką, zdarzają się chwile słabości, i tak radzisz sobie świetnie [emoji8][emoji106][emoji106]
 
Ka czym Ty sie przejmujesz było minęło.Widocznie było potrzebne i już;)
Tak Kasia udało się 42spodniczka sukienki 44ktore mam zrobiły się luźne :D Teraz to się boję kupować ubrań ,bo co kupię to zaraz za duże ...A to w tej spódnicy gdyby nie ten bańdzioch z przodu było by całkiem całkiem ale niestety w większości to pozostałości po odchudzaniu...
IMAG0510.jpg

Ja już po spacerku teraz śniadanko moja ukochana jajeczniczka z pieczarkami :D
IMAG0520.jpg
Później do firmy na zakupy ,obiad ,spacer pranie ,prasowanie i gdzie tu czas dla siebie ehh....
 

Załączniki

  • IMAG0510.jpg
    IMAG0510.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 232
  • IMAG0520.jpg
    IMAG0520.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 225
reklama
Colorado ja walczę z tarczycą, ciągle jestem na hormonach i ta soja to praktycznie wszystkie jest upchana.
Wczoraj miałam mega doła o ta głupia wagę która się zatrzymała i boję się już że to tarczyca właśnie tu odgrywa dużą rolę
 
Do góry