reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Dziewczyny jak i czym czyścić rolety materiałowe?
Dziś rano przetarlam je woda z odplamiaczem i płynem i po prostu smród na całym domu... Śmierdzi takim jakby kurzem czy czymś w podobie
 
reklama
Właśnie mi uświadomiłaś, że w życiu ich nie czyściłam, więc nie pomogę [emoji23]

Jak tam Wasze dietki? Ja nad morzem jakoś super się nie trzymałam, ale też nie szalałam - raz zjadłam loda, raz gofra, raz frytki, więc bez tragedii [emoji16]
 
Ja dziś późne śniadanie - jajko, hummus, ogórek [emoji39]

Dziewczyny, macie do polecenia dobry przepis na kiszenie ogórków? Planuję debiut w tym roku [emoji16]
IMG_20180806_103548.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180806_103548.jpg
    IMG_20180806_103548.jpg
    69,8 KB · Wyświetleń: 167
Ka ja robię dużo przetworów. Ogórki raczej konserwowe w wielu odmianach, ale i kiszonych trochę zrobiłam.
Umyte ogórki układam pionowo w słoikach. Do słoika daję koper, chrzan, czosnek w ząbkach, liśc laurowy, ziele angielskie i pieprz ziarnisty. Dodaję jeszcze liście wiśni i dębu (ale to niekonieczne).
Zalewa w proporcjach 1 łyżka soli na 1 litr wody. Wodę gotuję, taką trochę ostudzoną zalewam słoiki i zakręcam.
 
No niby tak, ale wciąż mam wrażenie, że "grzeszę" - to już chyba w głowie siedzi niestety. Teraz do 1 września muszę zacisnąć pasa, bo mam dietetyka, więc nie marzę o tym, żeby było mniej niż w czerwcu, ale chociaż tyle samo [emoji23]

Co dziś jecie? U mnie na śniadanie kanapki żytnie z polędwicą i kiszonym, a na obiad robię naleśniki gryczane z warzywami to później wrzucę [emoji16]
 
reklama
Do góry