reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Dziewczyny robiła któraś chińczyka z mieszanki warzyw chińskich? Podzielcie się swoimi pomysłami
Ja robię jak nie mam czasu na nic innego i nie tak ambitnie jak Colorado [emoji16] podsmażam po prostu na patelni z makaronem chińskim i kurczakiem lub krewetkami i przyprawiamy sosem sojowym i tyle [emoji3]

Jutro moje pierwsze kiszenie ogórków w życiu, trzymajcie kciuki [emoji3]
 
reklama
Mimi ja kroję pierś w kostkę i obsmażam na patelni. Wyjmuje, wrzucam chińszczyznę, duszę z 10 minut. Do tego dodaję tę pierś. Wszystko razem doprawiam i jeszcze chwilę duszę. Podaje z ryżem.

Ka trzymam kciuki.
Właściwie to nie wiem kiedy ogórki są dobre. Ja robię latem a pierwsze słoiki otwieram na jesień.
 
Ka, od ambitnych chińczyków na obiad mam męża, mi to często mamałygi jakieś wychodziły [emoji23][emoji23]

Co do pasty to ciekawa jestem jak w smaku wyszła :)

U mnie dziś obiad mało ambitny, pomidorówka od mamy (ale bez dodatmow typu makaron) i naleśniki orkiszowe z twarogiem i moją konfiturą morelową [emoji4]
 
reklama
Naleśniki [emoji7] pasta fajna w smaku, ale nie wiem do czego porównać, taki serek delikatny?

U mnie dziś kalafior i pierś z patelni. Zostało i jednego i drugiego, więc na kolację jakąś sałatkę z tego zrobię.
 
Do góry