reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Dziewczyny czy któraś posiada jakąś super patelnię godna polecenia na której można smażyć w małej ilości tłuszczu i nic nie przywiera????
Kupiłam ostatnio 2. Przez miesiąc służyły super, a teraz szlak mnie trafia jak mam coś smażyć. Wszystko przywiera... Wczoraj smazylam kotleta a drugie pół patelni się zweglilo.... Porażka
 
Śniadanko [emoji6]
IMG_20180818_084623.jpg
Screenshot_20180818-083646.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180818_084623.jpg
    IMG_20180818_084623.jpg
    103,7 KB · Wyświetleń: 266
  • Screenshot_20180818-083646.jpg
    Screenshot_20180818-083646.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 268
Ja sobie chwalę patelnię do naleśników tefala. Nie tylko naleśniki na niej robię [emoji3]

Mmm, pycha omlecik!

Ja od kilku dni non stop bym jadła jakieś syfy, chyba przed okresem mnie nachodzi.
 
Ja sobie chwalę patelnię do naleśników tefala. Nie tylko naleśniki na niej robię [emoji3]

Mmm, pycha omlecik!

Ja od kilku dni non stop bym jadła jakieś syfy, chyba przed okresem mnie nachodzi.
I nawet po dłuższym użytkowaniu dobrze się sprawdza? Muszę kupić bo przecież na tych moich nic się już nie da zrobić :/

Ja od dłuższego czasu żyje na slodyczach :( przytyłam bardzo... :(
Od dziś kolejna próba....

A jak twoja waga?
 
I nawet po dłuższym użytkowaniu dobrze się sprawdza? Muszę kupić bo przecież na tych moich nic się już nie da zrobić :/

Ja od dłuższego czasu żyje na slodyczach :( przytyłam bardzo... :(
Od dziś kolejna próba....

A jak twoja waga?
Troszkę ostatnio zaczęła przywierać, ale mam ja już kupę lat, więc ma prawo.

Mimi, nie ważyłam się od czerwca [emoji849] niestety tak mam, że latem jak mam więcej luzu to trochę sobie odpuszczam... Na centymetrze tylko +2 w talii więc mam nadzieję, że nie ma tragedii i na wadze. Plus taki, że się dużo ruszam i mam umiar w tym odpuszczaniu, ale wiadomo jak to jest z IO. Ale zważę się jak się ogarnę, a na to już czas [emoji3] także Mimi... Zaczynamy znów [emoji3]

U mnie dziś takie śniadanko, bo na obiad obiecana carbonara z białym makaronem, więc muszę przyoszczędzić na innych posiłkach [emoji6]
IMG_20180818_091638.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180818_091638.jpg
    IMG_20180818_091638.jpg
    55,6 KB · Wyświetleń: 275
reklama
Do góry