reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Mimi ja od lat używam tefala, bez tłuszczu można na nich smażyć.

Na weekend przyjechałam do rodziców, bo akurat jest Bolesławie Święto Ceramiki. Także o diecie mogę zapomnieć.
 
A powiedzcie jak obliczyć na szybko kalorie zupy?? Nie chce mi się wszystkiego ważyć, mnożyć, dzielić....

Ile kalorii może mieć talerz zupy kalafiorowej z ziemniakami gotowanej na udku i zabielonej jogurtem naturalnym?? :)
 
reklama
Mimi, a bierzesz metforminę cały czas? Ja to się już dawno nie bawię w liczenie kalorii tylko jem po prostu z niskim IG (powiedziała ta co właśnie wrąbała talerz białego spaghetti z boczkiem i parmezanem [emoji23]).
 
Do góry