reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Cześć dziewczyny :) Dziś wreszcie piękna pogoda i cały dzień nad morzem. Wczoraj Kacper skończył 12lat :)Dziś Michaś 14miesiecy :)
Co do męża to mam ubaw ,bo obok w domku są małolaty 20-23lata ale przystojni;) i mąż lata za mną jak piesek :D Na plaży to krok w krok a jak jakiś pan się uśmiechnął do mnie to moment przy boku jak ochroniarz :D A, że jeszcze nie użyłam dwóch najlepszych sukienek to dopiero będzie;) Musi pocierpiec ,bo 14sierpnia mieliśmy 8rocznice kościelnego i nie pamiętał....
Ka dużo zdrówka :* Powodzenia na egzaminie :)
 
Ostatnia edycja:
Agunia, uwielbiam Cię [emoji16] super, katuj go, niech cierpi za swoje winy [emoji16] i pokaż te sukienki koniecznie!

Wczoraj miałam lekki kryzys, ja ściągnęłam stanik to szwy ciągną, bałam się że puszczą i się myłam jedną rękę i M. musiał mi znów zakładać stanik na noc [emoji6]
 
Cześć dziewczyny :) Dziś wreszcie piękna pogoda i cały dzień nad morzem. Wczoraj Kacper skończył 12lat :)Dziś Michaś 14miesiecy :)
Co do męża to mam ubaw ,bo obok w domku są małolaty 20-23lata ale przystojni;) i mąż lata za mną jak piesek :D Na plaży to krok w krok a jak jakiś pan się uśmiechnął do mnie to moment przy boku jak ochroniarz :D A, że jeszcze nie użyłam dwóch najlepszych sukienek to dopiero będzie;) Musi pocierpiec ,bo 14sierpnia mieliśmy 8rocznice kościelnego i nie pamiętał....
Ka dużo zdrówka :* Powodzenia na egzaminie :)
Sto lat dla chłopców [emoji11][emoji11]

Agunia ty to laska jesteś to niech cię tam pilnuje. Trochę zazdrości potrzeba w związku hehehe

Pokaż nam się w tych kieckach [emoji11]
 
Agunia, uwielbiam Cię [emoji16] super, katuj go, niech cierpi za swoje winy [emoji16] i pokaż te sukienki koniecznie!

Wczoraj miałam lekki kryzys, ja ściągnęłam stanik to szwy ciągną, bałam się że puszczą i się myłam jedną rękę i M. musiał mi znów zakładać stanik na noc [emoji6]
W którym miejscu masz szwy? Dużo ich?
Biedna... Weź coś przeciwbolowego
 
Dziś płyniemy statkiem, więc wybrałam tą sukienkę ,jak mnie w niej zobaczył to zapytał gdzie się wybieram a ja, że poszukać sobie kapitana a on przecież zajęta jesteś a ja a przecież kapitan raz przypłynie raz odpłynie na stałe nie będzie :D Jego mina bezcenna :D
IMAG1331~2.jpg
Wczoraj też nie był grzeczny ,więc kary ciąg dalszy :p
Mimi dziękuję bardzo za życzenia :*
 

Załączniki

  • IMAG1331~2.jpg
    IMAG1331~2.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 237
Dziś płyniemy statkiem, więc wybrałam tą sukienkę ,jak mnie w niej zobaczył to zapytał gdzie się wybieram a ja, że poszukać sobie kapitana a on przecież zajęta jesteś a ja a przecież kapitan raz przypłynie raz odpłynie na stałe nie będzie :D Jego mina bezcenna :D Zobacz załącznik 890944 Wczoraj też nie był grzeczny ,więc kary ciąg dalszy [emoji14]
Mimi dziękuję bardzo za życzenia :*
Hahahaha toś mu powiedziała. Jak bym siebie słyszała [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] też lubię tak pomordowac chłopa [emoji23][emoji23][emoji23]

Kochana wyglądasz rewelacyjnie!!! Ty wcale nie masz brzucha!!!! Wow [emoji16]
 
reklama
Do góry