reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ka gratulacje. To teraz wypoczywaj.

Oczekująca witaj [emoji1]
Co do majonezu to zawsze możesz sama ukręcić.
Ja kocham Winiary i to mnie gubi.

Moja dieta dalej leży i kwiczy. Mam nadzieję, że po wakacjach wszystko powoli się unormuje to wezmę się za siebie.
 
reklama
Oczekująca, super widzieć Cię i tutaj [emoji8][emoji8] 4kg w miesiąc?! Dla mnie marzenie! Gratuluję! [emoji5] Nie ważne, z jaką wagą się startuje, ważne jest podejście i efekt końcowy :)

Mimi co do tego preparatu to dla mnie pic na wodę :) ma wyciąg z morwy białej, to reguluje poziom cukru nieco, ma witaminę b6 i e i chrom. Cudów to nie zadziała :) już lepiej metforminą + Wit D3 [emoji6]

Ka, gratulacje! [emoji3]

Paula, super obiad! :)

Ja właśnie wstawiłam jajka na pastę do kanapek, bo już mam dość sera żółtego z ogórkiem, chyba od miesiąca to jem na kanapki [emoji23][emoji23][emoji23]
@edysiek jak zrobić majonez ? Wiem wiem pewnie przepisow tysiace, ale ja chce taki sprawdzony ;)
Winiary.... pycha !

Ja sama jestem w szoku , ze moja dieta nie lezy i nie kwiczy, bo tak to zawsze bylo, ale chyba sytuacja mnie motywuje, bo cos robic musze, byle nie lezec i ryczec z rozpaczy.
A za Ciebie trzymam kciuki ;*

@Colorado1989 no może i racja, ze to nie malo, ale ja mysle, ze to jeszcze po porodzie cos spadało wiec az tak sie nie ciesze. Zobacze jak pojdzie kolejny miesiac.

Co do wit d3 to ja ostatnio zbadalam no i okazalo sie , ze mam niedobor. Wyslalam meza i tez ma niedobor nawet wiekszy niz ja. Wiec sobie kropelki co nam lekarz przepisal lykamy i zobaczymy. Tak sie jakos niby duzo mowi o tej wit d3 ale jakos badan nikt nie zleca nie ma ich na NFZ... a pewnie wiekszosc z nas ma niedobory albo jest na minimumn a to blokuje odchudzanie, powoduje zmęczenie i zły nastroj. Ja faktycznie po 1.5tyg brania kropli w dawce7tys mam jakos wiecej energii.
 
W temacie diety IO - mój dzisiejszy obiad [emoji16] filet z mintaja, kotlety z soji i warzywa z ogródka [emoji16] wyba nie wygląda zbyt dobrze, bo ją podsmażyłam na tym samym oleju co kotlety, ale dobra była [emoji16]Zobacz załącznik 891471
Oo właśnie zobaczylam te zdjecie na Fb i tak mysle, ze gdzies je juz widzialam ;)
I widze nawet, ze mieszkamy "obok" siebie.
Maly ten swiat ;)
 
Oczekująca, no z witaminą d to tak jest, w sumie ignoruje się ją jak każdą inną witaminę. Mi endokrynolog kazał brać jakieś 3-4tys jednostek dziennie, ponoć pomaga regulować cukry :) no i może coś w tym jest [emoji6]
 
@edysiek jak zrobić majonez ? Wiem wiem pewnie przepisow tysiace, ale ja chce taki sprawdzony ;)
Winiary.... pycha !

Ja sama jestem w szoku , ze moja dieta nie lezy i nie kwiczy, bo tak to zawsze bylo, ale chyba sytuacja mnie motywuje, bo cos robic musze, byle nie lezec i ryczec z rozpaczy.
A za Ciebie trzymam kciuki ;*

@Colorado1989 no może i racja, ze to nie malo, ale ja mysle, ze to jeszcze po porodzie cos spadało wiec az tak sie nie ciesze. Zobacze jak pojdzie kolejny miesiac.

Co do wit d3 to ja ostatnio zbadalam no i okazalo sie , ze mam niedobor. Wyslalam meza i tez ma niedobor nawet wiekszy niz ja. Wiec sobie kropelki co nam lekarz przepisal lykamy i zobaczymy. Tak sie jakos niby duzo mowi o tej wit d3 ale jakos badan nikt nie zleca nie ma ich na NFZ... a pewnie wiekszosc z nas ma niedobory albo jest na minimumn a to blokuje odchudzanie, powoduje zmęczenie i zły nastroj. Ja faktycznie po 1.5tyg brania kropli w dawce7tys mam jakos wiecej energii.
A bierzecie do tego K2?
 
A bierzecie do tego K2?
Ja nie biore, ale ostatnio nad tym myslalam i musze zapytać lekarza czy przypadkiem nie powinnam.

Ja biore obecnie d3 krople Devikap na recepte. Kosztuja kilka zl wiec przy dawce 7tys na dzien sie oplacaja.

Mi lekarz mowil; ze jak poziom d3 jest ok to mimo to w lato powinno sie przyjmować z 2tys jak nie przebywa sie duzo na sloncu a w zime 3-4.
 
reklama
Do góry