reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Ka, franca nie przyjdzie w cyklu, kiedy totalnie nie będziesz się spodziewać [emoji4]

Mmmmm dobry krupnik na taką wstrętną pogodę jest idealny [emoji4] ja dziś zjadłam białe spaghetti carbonarę, więc nie jestem z siebie w ogóle dumna. Ale za to jestem zaspokojona jeśli chodzi o węgle, humor mi się poprawił [emoji23]
 
Hahaha nawet nie zauważyłam, że tak poprawiło [emoji3] chilli absolutnie nie było czarne [emoji6]

Oczekująca, a może jednak? Poza tym poczekaj, za dzień - dwa na pewno będzie. Nie musi być PMS w każdym cyklu [emoji4]

A do mnie @ dotarła wczoraj wieczorem, zapomniałam Wam powiedzieć. Jakbym wytrzymała do poniedziałku tak jak planowałam to bym zaoszczędziła na testach [emoji23]

Ale mam zupełny luz, zero załamki szczerze mówiąc, nastrój dobry [emoji4]
Niee na pewno nie... @ przyszla w nocy bez zapowiedzi z podwójną sila ! Chyba juz wole ten PMS ;p
 
Colorado a bo tak mi jakoś ciężko się ogarnąć.
Wy tu takie fajne rzeczy wrzucacie a ja nie mam się czym chwalić.
Może nie jem dużo i kalorycznie nie wychodzi źle, ale jakościowo tragedia.
No i jeszcze słodycze...

W dodatku miałam przez 2 miesiące chłopa w domu co mi jeszce zaburzyło całokształt ;)
Ale obiecuję poprawę.
 
Colorado a bo tak mi jakoś ciężko się ogarnąć.
Wy tu takie fajne rzeczy wrzucacie a ja nie mam się czym chwalić.
Może nie jem dużo i kalorycznie nie wychodzi źle, ale jakościowo tragedia.
No i jeszcze słodycze...

W dodatku miałam przez 2 miesiące chłopa w domu co mi jeszce zaburzyło całokształt ;)
Ale obiecuję poprawę.
Słodycze to też moja zmora...
Od dziś znów proboje swoich sił. Ja kontra słodycze...
 
Hej. Ja dziś na śniadanko miałam kanapki z sałata, szynka i musztarda Dijon.
Na obiad dla mnie zupa królewska. Dojadlam też pol mielonego po filipie :)
 
reklama
Hej. Ja dziś na śniadanko miałam kanapki z sałata, szynka i musztarda Dijon.
Na obiad dla mnie zupa królewska. Dojadlam też pol mielonego po filipie :)
U mnie dzis na sniadanie kanapki z jajem, pomidory, ogorek i ser grecki (kupilam takie cudo w zalewie na promocji w lidlu - dobre ;) )

Na obiad makaron z sosem pomidorowym i kapusta biala - w domu braklo warzyw, byla tylko kapusta. Zaryzykowalam, nawet maz ocenil , ze dobre ! I nie wpadl by na to, ze to kapusta - drobno pokroiłam [emoji14]

Teraz bede jesc owsianke a na kolacje "sie zobaczy" ;)
 
Do góry