reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Oczekująca, to jest jeszcze bardzo wcześnie, więc tak naprawdę nie mogło być niczego widać. A jak się czujesz? Beta kalkulatora ok?
 
reklama
Według mnie dobrze rośnie. Owulacja też mogła być kilka dni później..
Tak tak rośnie idealnie wg kalukatora [emoji14] musze wyluzować.

Ka, czuje sie nawet ok..ale podobno mam jakieś bakterie i dostalam globulki, oczywiscie przeczytalam w ulotce ze nie wolno stosowac w 1 trym i juz zamęt zrobilam , zadzwonilam do przychodni i czekam az oddzwonia czy lekarka mi ich jednak nie zamieni...
Chociaz jak nie oddzwonia to wezme te bo przeciez w koncu komus musze zaufać...
Zwariuje sama ze soba :(
 
Oczekująca, wydaje się, że przyrost jest powolny, ale beta tu przypomina trochę efekt kuli śniegowej [emoji846] im jest większa, tym potem większy jest jej przyrost [emoji8] skoro wg kalkulatorów i wg gin jest ok, to jest ok [emoji846] globulkami się nie martw, często lekarze stosują leki w ciąży, które oficjalnie nie są dopuszczona np w 1 trymestrze, bo jakiejś tam papierologii nie spełnili, albo badań na kobietach w ciąży nie można prowadzić :) bakterie są niebezpieczne w ciąży, sama je miałam i brałam antybiotyki akurat [emoji8]
 
Cześć dziewczyny - jestem Magda, mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Mam takie pytanko, nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi... jestem w 24tc, waga przed ciążą 75 kg przy wzroście 164 cm. W pierwszym trymestrze schudłam, a teraz znów mam 75,8. Od jakiegoś czasu czuje ruchy Małej, natomiast nurtuje mnie pytanie kiedy mąż będzie w stanie to wyczuć? Jak było u Was? Wszędzie tylko informację o dziewczynach z normalną wagą, a wiadomo że warstwa tłuszczyku robi swoje. Do tego łożysko mam akurat na przedniej ścianie i ja sama zaczęłam późno czuć te ruchy...
 
Cześć dziewczyny - jestem Magda, mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Mam takie pytanko, nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi... jestem w 24tc, waga przed ciążą 75 kg przy wzroście 164 cm. W pierwszym trymestrze schudłam, a teraz znów mam 75,8. Od jakiegoś czasu czuje ruchy Małej, natomiast nurtuje mnie pytanie kiedy mąż będzie w stanie to wyczuć? Jak było u Was? Wszędzie tylko informację o dziewczynach z normalną wagą, a wiadomo że warstwa tłuszczyku robi swoje. Do tego łożysko mam akurat na przedniej ścianie i ja sama zaczęłam późno czuć te ruchy...
Hej [emoji8] gratuluję dzidzi :) co do ruchów to ja też dość późno zaczęłam czuć, u mnie mąż chyba w okolicach 21-22 TC coś czuł, ale u mnie łożysko było na tylnej ścianie :) jak masz z przodu, to dzidzia kopie wgłąb brzucha, do kręgosłupa, więc mąż będzie miał ciężej wyczuć niestety [emoji6] a tłuszczyk właśnie stanowi dodatkową izolację.
 
reklama
Do góry