reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Oczekująca, to trzymam za Was kciuki bardzo mocno. Dwa pęcherzyki [emoji7] odpoczywaj i staraj się nie denerwować, wiem, że łatwo się mówi, ale spokój będzie dla Was najlepszy. Ja też polecam i The Crown i Jane the Virgin - na polepszenie nastroju jest super [emoji16] z nowości podobno dobry jest Bodyguard - jeszcze nie oglądałam ale już kilka osób mi polecało. No i wyszedł najnowszy sezon House of Cards [emoji3]
 
reklama
Oczekująca, to trzymam za Was kciuki bardzo mocno. Dwa pęcherzyki [emoji7] odpoczywaj i staraj się nie denerwować, wiem, że łatwo się mówi, ale spokój będzie dla Was najlepszy. Ja też polecam i The Crown i Jane the Virgin - na polepszenie nastroju jest super [emoji16] z nowości podobno dobry jest Bodyguard - jeszcze nie oglądałam ale już kilka osób mi polecało. No i wyszedł najnowszy sezon House of Cards [emoji3]
Ka a jak u Ciebie samopoczucie, starania? Kiedy testowanie ? :*
Kciuki zaciskam :*

Bodyguard serial czy film?

House of Card zatrzymalam sie na 1szym sezonie, teraz bede miala czas by nadrobić, o ile nie skonczy sie moje szczescie zbyt szybko... glupie mysli mam.. dzis jadac do lekarza myslalam sobie, a niech sie dzieje co chce. Zaczelam sie godzic ze jest zle... stwierdziłam, ze lepiej teraz niz pozniej... a tu nagle sie okazuje, ze nawet ten drugi pecherzyk co rzekomo nie mial szans jest ladny i duzy... i szok.. znow nadzieja.. a bol jednak nie odpuszcza.. wiec podwójny stres... :( eh...
Juz tak z mezem powtarzamy sobie, ze co ma byc to bedzie... przygotowujemy soe na wszystko.o ile mozna sie na najgorsze przygotowac... tylko serio wolalabym teraz niz znow na poznym etapie.. M tez nerwowy.. martwi sie o mnie.. i chyba coraz bardziej nastawiony na to, ze to nasze ostatnie podejscie i kolejna proba to adopcja... no i taki depresyjny nastroj dzis mam... oby jutro bylo lepiej...

A wracajac do serialo to z politycznych polecam "designated survivor" ;)
 
Ja już będzie serduszko (serduszka?[emoji6]), to mam nadzieję, że nastrój Ci się poprawi. Ale rozumiem całkowicie. Przez 9 miesięcy stres Cię nie opuści niestety.

U mnie nastrój dobry, jak zawsze w tej części cyklu. Wczoraj miałam mega krechę na teście owu a dziś już słabą, więc owu chyba dziś [emoji16] także działamy. Staranka co drugi dzień z żelem, nawet jak się nie uda, to nie chcę sobie nic zarzucić. Termin @ za 2 tygodnie.

Bodyguard - serial, nowość. A z DS jesteśmy na bieżąco [emoji16]
 
Siostra strasznie poleca jakis hiszpański serial pt. Domek z papieru? Dom z papieru? Cos takiego. Ze to taki "chlopski" ale mówi, że bardzo wciąga i ze ma super opinie.
 
Ja już będzie serduszko (serduszka?[emoji6]), to mam nadzieję, że nastrój Ci się poprawi. Ale rozumiem całkowicie. Przez 9 miesięcy stres Cię nie opuści niestety.

U mnie nastrój dobry, jak zawsze w tej części cyklu. Wczoraj miałam mega krechę na teście owu a dziś już słabą, więc owu chyba dziś [emoji16] także działamy. Staranka co drugi dzień z żelem, nawet jak się nie uda, to nie chcę sobie nic zarzucić. Termin @ za 2 tygodnie.

Bodyguard - serial, nowość. A z DS jesteśmy na bieżąco [emoji16]
Wiesz moze gdybym nie czula tego bolu jak na okres bylabym spokojniejsza... to nie jest normalne... :(

A nastroj bede miala jak urodze i zobaczę, ze zdrowe i zyje. W moim przypadku to serce czy badania polowkowe to jeszcze nic.. :(

No to trzymam kciuki , zeby za 2 tyg byly dwie kreski i zel byl juz niepotrzebny ;)
 
Oczekujaca ja nie lubię takich filmów i seriali. Horrorów sie boje, jakies kryminały wcale mnie nie wciagaja, firmy akcji tez srednio... O jakis Fantasy to nie ma mowy :D Bardzo za to lubię dział na netflixie filmów opartych na prawdziwych historiach.
 
Oczekujaca ja nie lubię takich filmów i seriali. Horrorów sie boje, jakies kryminały wcale mnie nie wciagaja, firmy akcji tez srednio... O jakis Fantasy to nie ma mowy :D Bardzo za to lubię dział na netflixie filmów opartych na prawdziwych historiach.
Fantasy i sciene fiction to tez nie dla mnie [emoji14]

Nawet nie wiedzialam, ze tam jest oddzielnie taki dzial. A tez lubie takie filmy. Ostatnio w tv ogladalismy "niebo istnieje naprawde", teraz widze, ze to tez w tym dziale. A nie ma netflixie ogladalismy Wszystkie pieniadze swiata - tez na faktach, o miliarderze, który nie chcial zaplacic okupu za swojego wnuka i kilka miesiecy go przetrzymywali... tez fajny. Daje do myslenia, co pieniadze robia z ludzmi :/
 
A dziewczynki jak tam wasza dieta i postanowienia?

Mi to wiadomo z cwiczeniami i spacerami nie wyjdzie, ale dieta na 100% jest.
I kurde wiecie co? Marze o szynce... [emoji14] ja od kilku lat jesten wege a w tej ciazy to mam taka ochotę na szynke... ze szok [emoji14]
Az maz sie dziwnie patrzy jak mu o tym mowie... chociaż ja nawet nie wiem czy ja bym zjadla.. smak mam ale po takim czasie nie jedzenia miesa i szynek to nie wiem czy dalabym rade... ale marze sobie o bialej bulce.. z maslem.. i szynka... [emoji7]
 
reklama
Jaaacie... Ale mi narobiłaś smaka na bułkę z masłem i szynką...
U mnie dieta ciążowa czyli raczej brak. :D Zero słodyczy, nie kupuje wcale czekolady itp. Jak juz to sama piekę ciasta. Owoce, rybki, warzywa, wiadomo...
 
Do góry