reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja miałam kilka kiepskich dni i waga zwariowała. Ale wróciłam już na dobre tory i powoli normuje się.

Oczekująca bardzo życzę żeby wszystko było dobrze i żeby były to najnudniejsze miesiące w Twoim życiu po których przyjdzie ogromne szczęście- lub dwa [emoji16]!

Co do szynki- w weekend wędziliśmy własną szynkę! Dla mnie polędwiczki i schab bez grama tłuszczu dla męża szynka i boczku kawałek [emoji16] wyszło tak dobre że nie da się nie jeść [emoji4]
 
reklama
Polędwiczka wieprzowa surowa, wędzona i schab wędzony, parzony [emoji7]
IMG_20181105_082024.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181105_082024.jpg
    IMG_20181105_082024.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 219
Szafirek, wyglada obłędnie!!!!
Przyznam szczerze że tak też smakuje [emoji39]. Wiem że brzydko się chwale ale tak jak nie jem wędlin tak te mogłabym wciąż.

A tu moje dzisiejsze śniadanko- dowód że staram się jak mogę jeść zdrowo [emoji16] ważenie w weekend!
IMG_20181108_075440.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181108_075440.jpg
    IMG_20181108_075440.jpg
    58,6 KB · Wyświetleń: 219
Przyznam szczerze że tak też smakuje [emoji39]. Wiem że brzydko się chwale ale tak jak nie jem wędlin tak te mogłabym wciąż.

A tu moje dzisiejsze śniadanko- dowód że staram się jak mogę jeść zdrowo [emoji16] ważenie w weekend! Zobacz załącznik 914692
Tak jak nie jem szynki tak Twoja bym zjadla [emoji7] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Trzymam kciuki by na wadze bylo coraz mniej ;)
Mi brzuch wysadzilo.. mam tendencje do rozstepow i znow widze ze sa nowe.. w dodatku robie zastrztki w brzuch i wygladam jak patologiczna menelka :(

U mnie dzis na sniadanie kanapka z pasta serowo-rybna pomidor i papryka.. ostatnio na sile wszystko wpycham, ale przez ta cukrzyce wiem ze musze :(

Wczoraj znow mialam caly dzien silne bole brzucha... juz mi nadziei brakuje, ze Bedzie ok.
 
A dziewczynki jak tam wasza dieta i postanowienia?

Mi to wiadomo z cwiczeniami i spacerami nie wyjdzie, ale dieta na 100% jest.
I kurde wiecie co? Marze o szynce... [emoji14] ja od kilku lat jesten wege a w tej ciazy to mam taka ochotę na szynke... ze szok [emoji14]
Az maz sie dziwnie patrzy jak mu o tym mowie... chociaż ja nawet nie wiem czy ja bym zjadla.. smak mam ale po takim czasie nie jedzenia miesa i szynek to nie wiem czy dalabym rade... ale marze sobie o bialej bulce.. z maslem.. i szynka... [emoji7]
To nieźle [emoji16] spróbuj szyneczki, może zjesz :)
 
Szafirek, aż ślinka cieknie [emoji16] ja zażyczyłam sobie na imieniny szybkowar, więc też będę swoje wędliny robić [emoji16]

U mnie dieta nawet nieźle, bo mam takie mdłości że nic nie mogę jeść. Wczoraj mi tylko zupka chińska weszła.

Oczekująca, boli, bo wszystko się rozciąga. Tak jak pisze Szafirek, dobre myśli dużo dają. Wiem, że to Twoja reakcja obronna, ale chyba nie chcesz, żeby Twoje dwa pęcherzyki czuły Twój strach?[emoji8] Przypomnij kiedy następna wizyta?
 
reklama
Szafirek, aż ślinka cieknie [emoji16] ja zażyczyłam sobie na imieniny szybkowar, więc też będę swoje wędliny robić [emoji16]

U mnie dieta nawet nieźle, bo mam takie mdłości że nic nie mogę jeść. Wczoraj mi tylko zupka chińska weszła.

Oczekująca, boli, bo wszystko się rozciąga. Tak jak pisze Szafirek, dobre myśli dużo dają. Wiem, że to Twoja reakcja obronna, ale chyba nie chcesz, żeby Twoje dwa pęcherzyki czuły Twój strach?[emoji8] Przypomnij kiedy następna wizyta?
Teraz byla we wtorek , ale sprzet kiepski. Kolejna 17.11 na lepszym sprzecie
 
Do góry