reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam taka zwykła bułkę białą...
Ja tez nadal o niej marzę.... i gdyby nie te ryzyko cukrzycy ciazowej... to bym dawno zjadla...

A po tych wzmiankach o torcie... to musialam wykombinować cos na slodko... olalam obiad i jem wlasnie owsianke z orzechami, kakao, cynamonem, ksylitolem i do tego kaki [emoji7]
 
Na takie chcice na słodkie serio polecam Wam jablko z masłem orzechowym! Dietetyczka od mojej sis jej poleciła i to na prawdę działa!
 
Bede teraz w sobote w lab badala kilka innych rzeczy na wlasna reke to zbadam tez zelazalo, ale hemoglobina byla ok - a to chyba tez świadczy o zelazie?

Staram sie na chlodno podchodzić. Gdyby nie to to pewnie bym juz z 5 razy byla na IP a tak sobie leze i mysle co ma byc to bedzie... :) tylko wiecie jak cos boli to ciężko starac sie o tym nie myslec skoro ciagle sie cos odczuwa...
Wiem, ze Wam tu marudze. Przepraszam :*
Lepiej badać ferrytyne
 
reklama
Do góry