reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

Wiolcia - diata z grubsza polega na tym, że jesz ile chcesz ale tylko produkty dozwolone, czyli chude mięso, ryby, nabiał, potem warzywa - odrzucasz tłuszcz i węglowodany proste. Masz 4 fazy, zaczynasz od najbardziej restrykcyjnej ale krótkiej. Efekt - chudniesz mimo, że nie ćwiczysz intensywnie i nie głodujesz. Poza tym efektem dodatkowym jest utrata cellulitu:-) A jak już schudniesz to wystarczy, że 1 dzień w tyg. będziesz stosować dietę proteinową i utrzymasz tę wagę;-)
tu masz fajnie to wszystko opisane: Wprowadzenie | Dieta dr Pierre'a Dukana
 
reklama
Wiecie co w weekend mam chrzciny więc z dietą muszę troszkę zaczekać ;) Zastanawiam się nad wizytą u dietetyka, bo przez policystyczne jajniki baaardzo cięzko mi schudnąć chociaż 1 kg :/ W każdym razie przyda mi się wasza grupa wsparcia bo również mam dużo do schudnięcia.
 
ja to na diecie Dukana nie wyrobie-uwielbiam nabiał ale moj żółądek-wątroba by tego nie przetrwały.
ja moze zaczne od jakiejs diety 3 dniowej. Tylko jak tu sie przemóc;)
 
Wiecie co w weekend mam chrzciny więc z dietą muszę troszkę zaczekać ;) Zastanawiam się nad wizytą u dietetyka, bo przez policystyczne jajniki baaardzo cięzko mi schudnąć chociaż 1 kg :/ W każdym razie przyda mi się wasza grupa wsparcia bo również mam dużo do schudnięcia.


Kochana, ja też mam z tym problem, ale po leczeniu, jak miałam prawie 30kg w prezencie :-( udało mi się na Dukanie schudnąć 16kg :-)

Ja narazie karmię, więc nici z diety, ale jak przestanę, dołączę zaraz do Was :)
3mam kciuki i polecam chlebek z otrębów z mikroweli :D i pulpeciki z otrębami :D
 
Missiiss - to tłumaczenie z grubsza, na dole link do strony;-)
1. Państwa Imię: ………
2. Jesteście: ………(une femme) – kobieta, (un homme) – mężczyzna
3. Wasza aktualna waga w kg - na czczo i bez ubrania: ………tylko cyfry
4.
Wasz adres e-mailowy: ………
5.Ile chcielibyście ważyć: ………tylko cyfry
6.Czy przechodziliście już jakieś diety: ………(aucun - żadnej, plus - więcej niż 3)
7. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): ………
8. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): ………
9. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: ……… (tylko cyfry)
10. Wasz wzrost w cm: ………(tylko cyfry, a więc np. 165, a nie 1,65),
11. Spieszno Wam rozpocząć dietę?: ……… oui (tak), non (nie)
12. Czy w Państwa rodzinie ktoś ma skłonności do tycia: ……… (oui - tak, non - nie)
13. Ile razy byłyście w ciąży: ………(aucun - ani razu, plus - więcej niż 3 razy)
14. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: ……… (facilement - łatwo, difficilement – trudno)
15. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: ……… (oui - tak, non – nie)
16. Musimy ocenić grubość Państwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku).
• drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu)
• normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają
• gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka
17. Państwa wiek: ……… (wybieramy datę z okienek)
18. Proszę podać Wasz nick: ………
19. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie)
20. Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com - chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!)

Strona z testem Régime Dukan Coaching minceur: Je m'inscris
 
Ostatnia edycja:
cristalrose dzieki kochana :) ide liczyc :):*

o wyszlo mi ze 2 dni mam byc na pierwszej a na drugiej fazie 77d ni :szok:o szok.... no nic sprobujemy :)

ale musze si epochwalic ze dzisiaj sie zwazyam i od poniedzialku waga 77 a dzisiaj 75,6 :D ale no jem 2 posilki dziennie ale malo cukru w nich jest malo weglowodanych duzo bialka ale nie dukanowa dieta poprostu patrze co kupuje i chleb na wase zamienilam... no ale poprawie suwaczek w poniedzialek po tygodniu :) od jutra jak maz se pojdzie zaazne cos cwiczyc choc troche :) moze na poczatek po 15 min... hmmm
 
Ostatnia edycja:
missi tyko tam sobie zmień jednostki na kilogramy bo tam w jakiś innych jest - tam jest change to kliknij i pokaże się na co chcesz zmienić i wybierz kg
ja się nie nadaję - za dużo samokontroli a wiem że truskawkom się nie oprę. Zawsze stosowałam dietę 5 dniową tak żeby ruszyć wagę i można 5 kilo zrzucić, co prawda potem wskakuje z 2,5 ale zawsze to 2,5 zysku - tyle że to trochę ciężka dieta - to jest tak o 10-ej jemy pół serka topionego Hohlandu, o 12-ej jajko na twardo, o 14-ej jabłko, o 16-ej 20 deko sra białego chudego - to ciężko przełknąć trzeba dużo wody wypić i o 20-ej lampka czerwonego wina - ogólnie zgaga murowana po winie ale da się wytrzymać 5 dni
 
reklama
moja kolezanka zaczeła 3 dniową potem za jakis czas znowu a potem to calkiem odstawila pieczywo i ziemniaki islodycze cwiczyla i schudła mocno-rowniez z cellulitu. No ale jadła jajka, miesko lekkie, jogurt-cos z dukana ta jej dieta miała
powodzenia laseczki:D
 
Do góry