reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa zamknięta

reklama
Hej Dziewczynki!!! Czy pamiętacie mnie jeszcze??? Nie byłam tu baaaardzo długo... a potem składałam się dłuuuugo, żeby napisać.. pochłonęło mnie macierzyństwo, szkoła a potem nie miałam odwagi tu wejść i być "nie w temacie". Nie dziwię się, że już nie mam dostępu do grupy zamkniętej :p . Na ogólnej stronie widzę, że ruch dość mały. Jak jeszcze tu zaglądacie napiszcie dwa słowa!! Pozdrawiam wszystkie MAMY!
 
Babonko, jesteś! :-):-):-) ja do Ciebie nawet smsy pisałam, ale nie dostawałam nawet raportu... jak się masz? jak Eli?:-) mamy 'nową grupę zamkniętą' ;-)
 
Cześć!!! :) Jesteście :)
Kasiu - nie doszły do mnie te wiadomości... :( przykro mi...
i głupio, że tyle mnie tu nie było... w pewnym momencie totalnie nie miałam czasu.. przestałam zaglądać, a potem mijały kolejne dni a ja się nie mogłam zebrac. Wchodziłam kilka razy, nie widziałam żadnych wiadomości w skrzynce.. a nie mogłam się zabrać za żaden ogólny post...miałam ciężki czas- Eli bardzo często się budziła.. nie miałam przez dość długo żadnej pomocy z zewnątrz, do tego szkoła, z którą się nie wyrabiałam i komputer zszedł na II plan.. potem to tak jak już pisałam. W każdym razie Przepraszam jeśli się martwiłyście. :* Kochane jesteście.

A moja Eli ma się dobrze :) Raczkuje już 1,5 miesiąca.. wstaje przy wszystkim.. gada "mama, baba, tata, nie" od dość długiego czasu, chodzimy na zajęcia pływania.. ale zębów BRAK (choć codziennie wydaje mi się, że to już DZIŚ po nieprzespanej nocy :), jest dość malutka (poniżej 10 centylu).. Ciągle karmię.. moje dziecię jeszcze nie wie jaki smak ma mleko modyfikowane.. ale za to baardzo często budzi się w nocy na jedzenie... a raczej ssanie / przytulanie :) (4 razy częściej niż jak miała 3 miesiące). A jak Wasze maleństwa?? Udzielacie się w ogóle na ogólnym wątku?
 
Hej Babonka ! To rzeczywiście ciężki okres miałaś ale dla pocieszenia powiem Ci że większość z nas ma podobnie :tak: Moja Wika wstaje przeważnie 5.30 potem 1 drzemka koło 11 :-p

Fajnie że Eli ładnie się rozwija :tak:

Wątek główny jest zamknięty dla mam które nie mają dostępu udzielonego przez Pyśkę:tak: Piszemy tam codziennie !


Pozdrawiam
 
Cześc angie :) No słyszałam, że jest jakaś nowa grupa zamknięta. Ale miałam na myśli ogólny wątek dostępny dla wszystkich Mamy lipiec 2013. Piszecie tam? Bo widzę jakieś obce nicki :) Muszę się odezwać do Pyśki - może mnie przygarnie do Waszej.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry