reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa zamknięta

Hej dziewczyny tak sobie myślałam ale nie wiem czy tak się da bo za bardzo sie nie znam ale słyszałam że można ustawić hasło na watki ale czy na tym tak można to nie mam pojęcia i hasło dostają osoby zaproszone i to im się je podaje i tylko one mogą zobaczyć zawartość danego wątku .
 
reklama
Witam w "dyskusji"... chętnie bym dołączyła do wątku zamkniętego bo dla mnie wątek dostępny dla wszystkich oznacza brak jakichkolwiek zdjęć z mojej strony (wyjątkiem były ubranka)... jesteśmy z mężem "troszkę" uprzedzeni bo co trafi do sieci to pozostaje w niej na zawsze!!...
Mam nadzieję, że z czasem pozwolicie mi dołączyć :)
 
Do góry