reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gruszka czy klepsydra a może jeszcze co innego

Dołączył(a)
11 Maj 2010
Postów
5
No wiec figura jak na zdjęciu. Nie wiem co nosić i jak. po dziecku pozostał obfity brzuszek i jeszcze trochę za dużo w biodrach. jednak biodra nigdy nie były szersze niz ramiona.
wymiary :
wzrost 178
talia 76
pas 90
biodra 104,5
udo 58
łydka 40
biust 100
pod biustem 82
 

Załączniki

  • P1070681.jpg
    P1070681.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 140
Ostatnia edycja:
reklama
Adzieńko,
czy wiesz, że masz świetne nogi. Koniecznie musisz je pokazywać, no i oczywiście biust/dekolt - to są zdecydowanie Twoje atuty. Musisz o tym pamiętać za każdym razem kiedy się ubierasz a wszystko będzie dobrze. Zdecydowanie powinnaś postawić na sukienki - wiązanie powinno być w najszczuplejszym miejscu pod biustem - taka sukienka pokazuje ładnie dekolt, szczupłość pod nim i delikatnie opływa biodra.
W twoim przypadku mogą być również sukienki bez rękawów bo masz ładne ramiona.
Pamiętaj też o majtkach - absolutnie nie mogą się wżynać w ciało - to strasznie podkreśla tłuszczyk.
Topy - kierujące uwagę na górę - tak jak ten w załączniku. Ważne aby były odcinane pod biustem i zakrywały pupę luźno opływając brzuch.
Tuniki - takie lub zupełnie bez rękawów świetnie będą wyglądały na lato z leginsami kończącymi się tuż pod kolanem, do tego baleriny, superrr
Nie bój się kolorów
0clip_image002.gif
:tak:
pozdrawiam
Iza
 
droga Tin Tin,
pokaż mi coś więcej, nogi - od kolan w dół, dekolt - muszę to zobaczyć. Na zdjęciu pokazałaś, że masz brzuszek - tak widzę go;-)ale chcę wiedzieć, czy masz coś jeszcze co chcemy pokazać
czekam na wieści
pozdrawiam
Iza
 
no, teraz już wiem znacznie więcej. Taj jak myślałam, zakryłaś wszystkie swoje atut. Masz świetny dekolt i ładne nogi od kolan w dół. Na tym powinnaś bazować. Moim zdaniem powinnaś spróbować ubierać się jak Magda Gesler. Macie podobne zalety i takie same mankamenty, a zobacz jak ona fajnie wyglądaWyniki Szukania w Grafice Google dla http://7.s.dziennik.pl/pliki/1862000/1862447-643-482.jpg
Nie wiem czy udało mi się załączyć tak długi link, ale po prostu wygoogluj ją.
To świetny styl dla ciebie, możesz nosić większe dekolty, coś ozdobnego na szyję do przyciągnięcia uwagi do dekoltu. Sukienka sięga kolan, do tego fajne baleriny i najlepiej coś na wierzch, również długiego.
Sukienki to twój najlepszy przyjaciel, ponieważ to jedyny strój, który nie przedzieli twojej sylwetki, w miejscu, którego nie chcesz pokazywać;-)
Jeśli chcesz abym przesłała ci przykłady sukienek, daj znać
pozdrawiam
Iza
 
w szafie, masz niedobre ubrania, to prawda. Twój typ to jabłko. Noś sukienki lekko pasowane w biuście i dalej puszczone luźno, na to najlepiej jakiś płaszczyk, sweterek ale dłuższy - jak Magda Gessler, to naprawdę najlepsze rozwiązanie dla ciebie. Noś sukienki i pokazuj dekolt - może bez ściągacza, ale coś w tym stylu. Dekolt, miękka, dobrze układająca się tkanina, do kolan. Zobaczysz, będzie dobrze i koniecznie postaw na kolor, żadnych czarnych i szaro - burych, bo wtedy nie zadziała. Powinnaś zainwestować w ładne baleriny i torbę. Sukienkę możesz szyć u krawcowej, jeśli nie znajdziesz w sklepie. Przeczytaj mój poprzedni mail i zobacz zdjęcia Magdy Gessler
powodzenia i głowa do góry
Iza
 
Adzieńko, kochana,
to nie jest sukienka dla ciebie, niestety. Góra może być ale dół musi być luźniejszy, tak aby zakryć te boczki. Prześlij mi coś jeszcze:-)
 
Pani izo a jakie wzory pasowały by do mnie? chodzi mi czy raczej jednokolorowe, czy kwiaty (jeśli tak to większe czy drobniejsze) a może jeszcze inne?
i jaki model bielizny modelującej wybrać?
a sukienki mam w zanadrzu jeszcze takie (bardzo lubię takie pin upowe modele)
HELL BUNNY ASUKA FLORAL VTG 50S STYLE ROCKABILLY PIN UP SWING PROM PARTY DRESS | eBay

HELL BUNNY MAY DAY BLACK FEMININE FLORAL 50S VTG KITSCH SWING PROM PARTY DRESS | eBay

BLACK POLKA DOT VTG 50S SWING PINUP PARTY PROM DRESS | eBay


no i jeszcze jedno czy byłaby pani w stanie pomóc określić mój typ kolorystyczny?
 
reklama
Adzieńko,
te sukienki są dobre. Podkreślające dekolt i najszczuplejsze miejsce pod, trochę szersze w talii. Możesz nosić wzorki, takie jak na przesłanych przez Ciebie przykładach - nie za duże, nie za małe.
Bielizna korygująca dla Ciebie - to majtasy wysokie w stanie i z nogawkami - wtedy jest pewność, że nigdzie nie będzie wałków tłuszczu.:-)
Jeśli chodzi o kolorystykę - ze zdjęcia będzie trudno, prześlij mi zbliżenie twarzy w bluzce, której kolor najbardziej lubisz, może coś wymyślimy
pozdrawiam
Iza
 
Do góry