reklama

gruszka czy klepsydra?

Temat na forum 'Konsultantka stylu radzi' rozpoczęty przez czarnaSNOOKI, 22 Czerwiec 2012.

1. czarnaSNOOKI

czarnaSNOOKI Gość

no właśnie nie wiem, a osoby które mnie znaja same nie sa wstanie mi pomóc

biust 93
    talia 75
    biodra 96
    ramiona 95

rozmiar biustonosza 65 E lub F, lub 70 F

Załączniki:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Czerwiec 2012
  2. Izabela Muther

Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

właśnie dlatego nie lubię podziału owocowego :o)
    Twoje ramiona (mierzy się od zgięcia przy pachach) są węższe od bioder - czyli wg podziału owocowego jesteś gruszką ale masz większy biust musisz zatem trzymać się zasad dotyczących ubioru przy sylwetce - węższe ramiona - szersze biodra. Dodatkowo zwracaj uwagę na biust. Daj znać jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej na temat możliwości strojów dla ciebie
    pozdrawiam
    Iza

3. reklama
  4. goodeye

goodeye Zaciekawiona BB

Przydatne rady, muszę też przygotować jakieś zdjęcia i zapytać, Izo :)

5. Pandoprecli

Pandoprecli Początkująca w BB

To ja już wykorzystam sylwetkę naszej koleżanki i zapytam, czy do takiej budowy dobre są paski góra dół?

Ja mam może podobną budowę, może nieco większy biust i przyznam się, że czasem chciałabym go zmniejszyć, bo na zdjęciach wychodzę jakby nieforemnie :/

6. Izabela Muther

Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

droga Pandoprecli,
    przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz - nawał pracy :tak:

Jeśli masz figurę jak koleżanka powyżej, uważaj z paskami poprzecznymi w dolnej części ciała. Ewentualnie możesz je nosić na bluzkach. Przy większym biuście nie wyglądają one jednak korzystnie, ponieważ rozciągają się w tym miejscu i powodują, że biust wygląda na jeszcze większy. Zależy czy chcesz go eksponować, czy nie :-). Jeśli prześlesz zdjęcie, zastanowimy się nad tym.
    Jeśli paski bardzo Ci się podobają, pamiętaj o generalnej zasadzie - węższe paski powodują że przedmiot wydaje się mniejszy - większe powodują, że wydaje się większy

pozdrawiam

Iza

7. nani

nani Zaciekawiona BB

Mam ten sam problem co ty Pandoprecli Ale zauważyłam że okrągłe większe dekolty mi służą i o wiele lepiej wygląda w nich mój biust. Ale nie zawsze wiem jak się ubrać by wyglądać dobrze i szczupło.

Poleć forum