reklama

gruszka czy klepsydra?

Temat na forum 'Konsultantka stylu radzi' rozpoczęty przez czarnaSNOOKI, 22 Czerwiec 2012.

1. czarnaSNOOKI

czarnaSNOOKI Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no właśnie nie wiem, a osoby które mnie znaja same nie sa wstanie mi pomóc

biust 93
    talia 75
    biodra 96
    ramiona 95

rozmiar biustonosza 65 E lub F, lub 70 F

Załączniki:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Czerwiec 2012
  2. Izabela Muther

Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    właśnie dlatego nie lubię podziału owocowego :o)
    Twoje ramiona (mierzy się od zgięcia przy pachach) są węższe od bioder - czyli wg podziału owocowego jesteś gruszką ale masz większy biust musisz zatem trzymać się zasad dotyczących ubioru przy sylwetce - węższe ramiona - szersze biodra. Dodatkowo zwracaj uwagę na biust. Daj znać jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej na temat możliwości strojów dla ciebie
    pozdrawiam
    Iza

3. reklama
  4. goodeye

goodeye Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przydatne rady, muszę też przygotować jakieś zdjęcia i zapytać, Izo :)

5. Pandoprecli

Pandoprecli

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja już wykorzystam sylwetkę naszej koleżanki i zapytam, czy do takiej budowy dobre są paski góra dół?

Ja mam może podobną budowę, może nieco większy biust i przyznam się, że czasem chciałabym go zmniejszyć, bo na zdjęciach wychodzę jakby nieforemnie :/

6. Izabela Muther

Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    droga Pandoprecli,
    przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz - nawał pracy :tak:

Jeśli masz figurę jak koleżanka powyżej, uważaj z paskami poprzecznymi w dolnej części ciała. Ewentualnie możesz je nosić na bluzkach. Przy większym biuście nie wyglądają one jednak korzystnie, ponieważ rozciągają się w tym miejscu i powodują, że biust wygląda na jeszcze większy. Zależy czy chcesz go eksponować, czy nie :-). Jeśli prześlesz zdjęcie, zastanowimy się nad tym.
    Jeśli paski bardzo Ci się podobają, pamiętaj o generalnej zasadzie - węższe paski powodują że przedmiot wydaje się mniejszy - większe powodują, że wydaje się większy

pozdrawiam

Iza

7. nani

nani Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam ten sam problem co ty Pandoprecli Ale zauważyłam że okrągłe większe dekolty mi służą i o wiele lepiej wygląda w nich mój biust. Ale nie zawsze wiem jak się ubrać by wyglądać dobrze i szczupło.

Poleć forum