reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gry edukacyjne na tableta dla dzieci/...

Rozwiązania
0
Polecam aplikację, której sama używam - ze strony skakanka.pl
dużo ciekawych ćwiczeń i zabaw dla dzieci rozwijających ich funkcje motoryczne, kształtujących wyobraźnię oraz ogólnie rozwijających dzieci

reklama

Arkadio80

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
tableta to ja odradzam, chyba ze masz zamiar później wydawać kase na okulary/soczewki/operacje korekcji wzroku. Małe dzieci nie powinny zbyt długo wpatrywać się w ekrany smartfonów i tabletów, ze o monitorach i telewizorach nie wpsomne. Moze warto pomysleć nad jakimiś zajęciami dla dziecka, gdzie rozwinie się w zdecydowanie zdrowszy sposób?

Krystek99

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
wyczytałem na tym forum, ze jakieś zajęcia interaktywne są w Szczecinie, coś z bajkami, więc trzeba poszukać :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N najciekawsze gry i zabawy edukacyjne Przedszkolaki 68
A Jakie gry edukacyjne dla trzylatka? Trzylatki 53
A Gry edukacyjne - nauka angielskiego Przedszkolaki 29
SuperMama321 Niecenzuralne gry i mój 11-letni synek. Potrzebuję porady 2
SuperMama321 Niecenzuralne gry i mój 11-letni synek! Wychowanie 1
A Gry planszowe dla dzieci Przedszkolaki 7
F Gry planszowe w Lublinie Lublin 0
kasia-matiy Dziecko a gry video. Rodzinne porady 23
J Gry towarzyskie Wychowanie 5
M Książki, gry i zabawki - Zielonki koło Krakowa Ogłoszenia - Kraków 0
michal_p Nauka gry na skrzypcach - warszawa - dla dzieci i nie tylko Ogłoszenia - Warszawa 2
annie22 Gry, zabawy i pomyslowe spedzanie czasu z naszymi Pociechami dzieci urodzone w lipcu'09 29
passingby Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2009 565
M nauka gry dla malucha Przedszkolaki 0
Ipanema_Girl Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa. Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 802
Izabelka gry i zabawy naszych szkrabów :):):) Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 11
P Warsztaty edukacyjne dla rodziców w lubuskim - jakie znacie? Potrzebuję porady 0
A edukacyjne kolorowanki w przedszkolach Przedszkola 1
D Remedica- Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjne w Warszawie Ogłoszenia - Warszawa 0
J Używane zabawki edukacyjne dla maluchów w Częstochowie Ogłoszenia - Częstochowa 0
M zabawki edukacyjne Rozwój i zabawy 48
Do góry