reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gry edukacyjne - nauka angielskiego

Dołączył(a)
4 Maj 2021
Postów
2
dobry wieczór wszystkim grającym) sama nigdy nie interesowała się specjalnie grami planszowymi, monopol i imagenarium znam) z woli losu pracuję teraz z dziećmi) głównie dziewczęta w wieku 11-14 lat,ostatnio kupili nam grę która była połączona z swiatem wirtualnym,bardzo polecam, to jest - "Scottie go starter"
 
reklama
Dołączył(a)
4 Maj 2021
Postów
2
dobry wieczór wszystkim grającym) sama nigdy nie interesowała się specjalnie grami planszowymi, monopol i imagenarium znam) z woli losu pracuję teraz z dziećmi) głównie dziewczęta w wieku 11-14 lat,i niedawno do nas przyjechała gra nowa która jest połącząna z swiatem wirtualnym,na mojej praktyce to było coś nowego i oryginalnego,polecam,gra to -"Scottie go starter"
 
Do góry