reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci

Mój szkrab uwielbia się gapić w lampkę na suficie ( zyrandol).Najbardziej radosny jest jednak wtedy kiedy sobie z nim rozmawiam:-)ja mówie a guuuuuu parę razy a on jakby powtarzał:-),noszenie na rękach i ogladanie co jest w mieszkaniu też mu się podoba, śpiewanie, idzie rak nieborak i dotykanie wtedy noska:-)
Uwielbia jak sie do niego usmiecham i tym samym się odwzajemnia:-)
Karuzela też ale nie za często, raczej jej elementy które są zdejmowane i sama muszę poruszać tworzyc ala teatrzyk nad jego głową:-)
 
reklama
Super temat...

My tez spiewamy i tanczymy. Robimy samoloty. Sluchamy muzyczki dla maluchow. Bawimy sie grzechotkami i karuzela. Ogladamy swiat i przedewszystkim rozmawiamy sobie. Maly uwielbia tez lezec bez pampersa. wtedy robimy pierdzioszki w brzusio i stopki. ;-)

Mysle ze juz niedlugo wyciagne tez mate edukacyjna :tak:
 
Super temat...

My tez spiewamy i tanczymy. Robimy samoloty. Sluchamy muzyczki dla maluchow. Bawimy sie grzechotkami i karuzela. Ogladamy swiat i przedewszystkim rozmawiamy sobie. Maly uwielbia tez lezec bez pampersa. wtedy robimy pierdzioszki w brzusio i stopki. ;-)

Mysle ze juz niedlugo wyciagne tez mate edukacyjna :tak:

Wyciagaj, wyciagaj! Moja juz na niej lezy i bardzo sie interesuje zawieszkami :tak: na brzuchu tez ja klade ale na razie ma w nosie co jest pod nia :-D
 
Wyciagaj, wyciagaj! Moja juz na niej lezy i bardzo sie interesuje zawieszkami :tak: na brzuchu tez ja klade ale na razie ma w nosie co jest pod nia :-D

;-) Jutro jak bedziemy sami w domku to napewno sprobujemy, jedna probe juz mielismy ale nie bardzo go to wtedy interesowalo :-D
no i u mnie moze byc problem bo maly woli lezec na brzuniu, ale sprobowac warto :tak:
 
ja tez synusia kłade na macie, co prawda nie zawdze jest zainteresowany ale od czasu do czasu machnie w zabawki,jednak lezy i obserwuje to wychodzi mu najlepiej....
 
Uwaga - dorzucam niespodziewanie nawet dla mnie:

Ida interesuje sie filmami na You Tube !!!!!!!!!!!!!!!:szok:
Wczoraj zauwazylismy przez przypadek a dzis - przetestowane na piosence z Krola Lwa. Płakała (kolka) i nagle przestała płakać a zaczeła oglądać! Cholera wie co ona tam widzi i czy cokolwiek w ogole ale ewidentnie sledzila wzrokiem ekran (odwracana od niego obracala glowa).

Szok
 
Uwaga - dorzucam niespodziewanie nawet dla mnie:

Ida interesuje sie filmami na You Tube !!!!!!!!!!!!!!!:szok:
Wczoraj zauwazylismy przez przypadek a dzis - przetestowane na piosence z Krola Lwa. Płakała (kolka) i nagle przestała płakać a zaczeła oglądać! Cholera wie co ona tam widzi i czy cokolwiek w ogole ale ewidentnie sledzila wzrokiem ekran (odwracana od niego obracala glowa).

Szok

Ja za to przylapalam Asie ze zamiast patrzec na zawieszki na macie gapila sie w tv. W zwiazku z tym wylaczam telewizor jak klade mala na podlodze ;-)
 
my tez standartowo sobie rozmawiamy spiewamy nosze mala w chuscie i mowie co akurat robie (pomimo poczatkowych uprzedzen okazalo sie ze to wspanialy wynalazek) cwicze obroty i lezenie na brzuszku z podnoszeniem glowki
puszczam muzyke w czwartek jestesmy umowieni do fizjoterapeuty bo chce sie nauczyc masazu shantala
 
my tez standartowo sobie rozmawiamy spiewamy nosze mala w chuscie i mowie co akurat robie (pomimo poczatkowych uprzedzen okazalo sie ze to wspanialy wynalazek) cwicze obroty i lezenie na brzuszku z podnoszeniem glowki
puszczam muzyke w czwartek jestesmy umowieni do fizjoterapeuty bo chce sie nauczyc masazu shantala

Coraz nas wiecej - mam chustowych!:-D
 
reklama
Do góry