reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci

reklama
Ja jednak za tym nie jestem, bo Julia ma juz mala wade wzroku, za tydzien idziemy do kontroli i sie okaze czy beda okulary :-( i tez od urodzenia tv, a potem komputer. Mam nadzieje ze Asie uda mi sie przed tym uchronic.
 
Oprócz zabaw/aktywacji, o których piszecie u nas jest jeszcze podtykanie pod nosek przyjemnie pachnących przedmiotów (głównie owoców). A z zaleceń pediatry - podciąganie do niepełnego siadu (kąt 30stopni) i podnoszenie do góry trzymając pod paszkami i obracanie w górze na boki.
 
dziewczyny nie wiem jakie macie podejscie ale polecam puszczanie dzieciom piosenek po angielsku, lub tez innym jezyku:tak: dzisiaj zesmy z synusiem troche pospiewali in english i nawet go to ciekawilo o dziwo:sorry2: moze dlatego ze przez polowe ciazy spiewalam te piosenki z dziecmi w przedszkolu:-D
 
Oprócz zabaw/aktywacji, o których piszecie u nas jest jeszcze podtykanie pod nosek przyjemnie pachnących przedmiotów (głównie owoców). A z zaleceń pediatry - podciąganie do niepełnego siadu (kąt 30stopni) i podnoszenie do góry trzymając pod paszkami i obracanie w górze na boki.

a jak go tak podciągasz, to trzyma głowę? moja nie trzyma :szok:

mój syncio od malutkiego oglądał tv, jak miał 3 lata to sprawnie grał w gry komputerowe, nawet w sieci w szachy pogrywał i innymi internautami, któzy nie wiedzieli jaki on młodziutki :-D i okularów nie nosi. Córka mniej w ekranie, bardziej interesowałą się zabawami ruchowymi, a ślepa jak wrona..... Nie ma tu zasady. :cool2:
 
a jak go tak podciągasz, to trzyma głowę? moja nie trzyma :szok:

mój syncio od malutkiego oglądał tv, jak miał 3 lata to sprawnie grał w gry komputerowe, nawet w sieci w szachy pogrywał i innymi internautami, któzy nie wiedzieli jaki on młodziutki :-D i okularów nie nosi. Córka mniej w ekranie, bardziej interesowałą się zabawami ruchowymi, a ślepa jak wrona..... Nie ma tu zasady. :cool2:
Przed podciągnięciem trzeba zmusić maludę żeby trzymała głowę na wprost (my to robimy klaskaniem).
A od tv i kompa odseparowujemy Zochnę parawanem. Ale nie ze względu na wzrok, tylko mój światopogląd - telewizja ogłupia :-D
 
Przed podciągnięciem trzeba zmusić maludę żeby trzymała głowę na wprost (my to robimy klaskaniem).
A od tv i kompa odseparowujemy Zochnę parawanem. Ale nie ze względu na wzrok, tylko mój światopogląd - telewizja ogłupia :-D
podpisuję się obiema rękami :tak:
ale jak juz trzyma tę głowę na wprost to jak podciągasz to ma brodę przy klatce piersowej czy odchyla mu się i widać szyję?
 
reklama
Do góry