reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci

reklama
jacku,swietne, duzo naszych ulubionnych bajek. chyba czas w koncu podlaczyc drukarke i dokupic tuszu :confused2:
 
Dziewczyny, dla tych z was które nie przekonały się do "Miasteczka Mamoko" (niektórym się ta ksiażka nie podoba ze wzgledu na to, ze postaci są takie dziwaczne), wydawnictwo Dwie Siostry ma kolejną propozycję:
"Wiosna na ulicy Czereśniowej" link na końcu bo mi się przez niego post rozwala :)

Wczoraj kupiłyśmy :). Moim zdnaiem Mamoko jest fajniejsze, bo bardziej dowcipne, abstrakcyjne i więcej się dzieje, ale w tej ksiażce są za to normalne "ludzkie postaci" i wyraźne obrazki. Bardzo fajn e do opowiadania, wydaje mi się, ze takie ksiazki świetnie wpływają na wyobraźnie i słownictwo dziecka. No ale wymagają sporo inwencji od rodzica :)


Martolinka
, czy Antek dalej lubi "czekamy na dzidziusia" ? Chce zamówić w MEerlinie, bo w mojej księgarni nie ma, ale Pani w księgarni wczoraj powiedziała, ze Ala jest na to za dużo i polecała ksiażkę z serii Zuzia. Mi się "czekamy na dzidzsiusia" dużo bardziej podoba...

A tutaj link do "wiosny..."
http://wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/wiosna/wiosna.html
 
Ostatnia edycja:
Agrafka ostatnio "Czekamy na dzidziusia" Antoni czyta z tata nawet do snu. Wydaje mi sie , że to ksiazka dla 2-4 latków więc na pewno nie są za dorośli;-)

Mamoko ujęło mnie właśnie nieszablonowymi postaciami , ale na tę inną opcję ,którą wkleiłąś chyba też się zdecyduję. Ciekawe czy już w emipku jest
 
Martolinka, w Empiku nie wiem, pewnie zależy w którym.
Ja w Empiku widziałąm kiedyś te ksiażki: K o k o n F a n t a z j i: "1001 drobiazgów. Na wsi", Ali Mitgutsch, jest czesc "na wsi" i w "miescie". Też wydają się fajne, ale musiałabym dokłądniej obejrzeć.

EDIT.
Martolinka, właśnie sprawdziłam, ze wydawnictwo już "czekamy na dzidziusia " wycofało !! ciekawe czemu.. Kupiła jakiś ostatni egzemplaż na allegro.
 
Ostatnia edycja:
Ulubiona zabawa Asi to zamiana ról. Ostatnio wchodzi po schodach i mówi "Mamusia ja jestem Julia, Julia to Asia". I koniec. Do wieczora jak mówiłam coś do Julki to przybiegała Asia. Julce jak najbardziej to przypasowało, bo nie musiała nic robić, bo jej bałagan sprzątała Aśka;-) A młoda była za każdym razem wielce oburzona gdy do niej przez przypadek powiedziałam "Asia":-D i tak mamy codziennie choć przez chwilę:baffled:
 
reklama
Do góry