reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci

reklama
Byl chyba taki watek z lekturami do poczytania - tan sa linki do roznych ksiazek.

A my dzis zrobilismy malej prawdziwy plac zabaw. Rano zawitalam do IKEA, poszalalam chwilke dluzsza, a nastepnie w duzym pokoju (tak zeby bylo towarzysko i zeby nie musiec ciagle siedziec w sypialni) zrobilismy plac zabaw: duzy dywan, gruba kapa, 9 poduszek roznej masci, jeden krokodylo-poduszka, mata edukacyjna, mnostwo zabawek i obserwujace z dystansu dwa koty i jeden pies :). Malej sie podobalo - a to najwazniejsze. Smieje sie, gada, cwiczy na brzuszku, lubi spiewanie, czytamy ksiazeczki. Jutro po raz pierwszy pogram jej na gitarze - jestem ciekawa reakcji. W ciazy sporo gralam, moze pamieta?
 
Byl chyba taki watek z lekturami do poczytania - tan sa linki do roznych ksiazek.

A my dzis zrobilismy malej prawdziwy plac zabaw. Rano zawitalam do IKEA, poszalalam chwilke dluzsza, a nastepnie w duzym pokoju (tak zeby bylo towarzysko i zeby nie musiec ciagle siedziec w sypialni) zrobilismy plac zabaw: duzy dywan, gruba kapa, 9 poduszek roznej masci, jeden krokodylo-poduszka, mata edukacyjna, mnostwo zabawek i obserwujace z dystansu dwa koty i jeden pies :). Malej sie podobalo - a to najwazniejsze. Smieje sie, gada, cwiczy na brzuszku, lubi spiewanie, czytamy ksiazeczki. Jutro po raz pierwszy pogram jej na gitarze - jestem ciekawa reakcji. W ciazy sporo gralam, moze pamieta?

Pamieta, na pewno :tak:
 
moja mala bardzo nie lubi lezec na brzuszku, zaraz sie denerwuje i krzyczy i placze. jak moge to zmienic?:-(
 
reklama
Kładz ja jak najczesciej na chwilke. Jak zaczyna sie denerwowac to zmien pozycje. Malymi kroczkami i moze sie uda. Powodzenia

Ja juz dlugo probuje klasc na chwilke i nic nie daje, moze po prostu niektore dzieci nie lubia na brzuszku?
To nic zlego, nasze malenstwa nie beda raczkowac tylko siadac a potem chodzic:)
 
Do góry