reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci

reklama
kurcze a ja spiewalam " z popielnika.." cala ciaze a na niego to nie dziala:cool:;-)

Z popielnika na Wojtusia kolezanki drogie :-p
Ja teraz to spiewam, potem jeszcze "Byl sobie krol", "Kaczka Dziwaczka", "Wlazl kotek na plotek", "kolorowe kredki" i jeszcze sto innych :-D Najwiekszym powodzeniem ciesza sie "kolorowe kredki" :tak: No i czytamy mnostwo wierszy, Tuwima i Brzechwy przede wszystkim, uwielbiam je czytac Julce a teraz i Joasia slucha. Najbardziej lubi "Lokomotywe" :-D
 
Z popielnika na Wojtusia kolezanki drogie :-p
Ja teraz to spiewam, potem jeszcze "Byl sobie krol", "Kaczka Dziwaczka", "Wlazl kotek na plotek", "kolorowe kredki" i jeszcze sto innych :-D Najwiekszym powodzeniem ciesza sie "kolorowe kredki" :tak: No i czytamy mnostwo wierszy, Tuwima i Brzechwy przede wszystkim, uwielbiam je czytac Julce a teraz i Joasia slucha. Najbardziej lubi "Lokomotywe" :-D

u nas co jakis czas mama wykonuje program artystyczny czyli taniec plus wszystkie piosenki z dziecinstwa, przebojem jest "bursztynek bursztynek znalazlam go na plazy...":-p
 
Ja mu zaśpieawałam ostatnio jakąś balladę to jak mu spiewałam to sie poryczałam:-D taka wzruszona byłam:-) jak na niego patrzyłam.

Teraz to jak leci coś znajomego w radio albo w tv to śpiewam mu to co akurat leci.:tak:
 
ja to nie tak bardzo ale moj maz to jest w tym rewelacyjny :d kladze malego obok siebei w lezaczku wlancza wrzute i leci pokoleji kazda piosenke :d kolorowe kredki świnki trzy i wogole takie piosenki ze zapomnialam ze wogole sa :) słodki widok a maly przy tym ma taka radochę ze ho ho
 
Mój najbardziej lubi "spotkał katar katarzynę", kłamczuchę i samochwałę brzechwy:tak::-)
A repertuar muzyczny też mamy urozmaicony:-). Na dobranoc: "idzie niebo ciemną nocą", "ach śpij kochanie", "na wojtusia z popielnika", "aaa kotki dwa"...
A ponadto słuchamy Fasolek:-D:tak:!!! Mydło lubi zabawę należy do faworytów:-D
 
Z popielnika na Wojtusia kolezanki drogie :-p
Ja teraz to spiewam, potem jeszcze "Byl sobie krol", "Kaczka Dziwaczka", "Wlazl kotek na plotek", "kolorowe kredki" i jeszcze sto innych :-D Najwiekszym powodzeniem ciesza sie "kolorowe kredki" :tak: No i czytamy mnostwo wierszy, Tuwima i Brzechwy przede wszystkim, uwielbiam je czytac Julce a teraz i Joasia slucha. Najbardziej lubi "Lokomotywe" :-D

Polecam do sciagniecia ''kolysanki-utulanki'' M. Umer i G. Turnau, swietne spokojne kolysanki dla malucha, ja sama sie ich nauczylam sluchajac i teraz spiewam malej.
 
reklama
Do góry