reklama

Gry komputerowe

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Agnexx, 1 Kwiecień 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Chciałam zapytać o dobre gry komputerowe. Ja ze swej strony polecam:
    - Moja pierwsza encyklopedia,
    - Hello - angielski dla dzieci,
    - Berti - niemiecki dla dzieci,
    - Między nami literkami.
    Co jeszcze warto kupić?

2. MonikaGdynia

MonikaGdynia Zaciekawiona BB

Polecam jeszcze "Przyjaciele z Krainy Wiedzy" firmy De Agostini. Poza tym "Bolek i Lolek-język angielski dla dzieci" albo "Wesołe przedszkole Reksia". To są gry, w które mój Alex bardzo chętnie się bawi i widzę, że nie jest to marnowanie czasu i męczenie oczu przy kompie, uczy się i jednocześnie bawi.

3. reklama
  4. marianeczka

marianeczka persona non grata

my dostalismy kiedys z gw probke gry "pet racer". to takie fajne, kolorowe wyscigi dla dziecikow. moze nie jest to gra edukacyjna, ale... zaperniam, mnie i mojemu mezowi swietnie sie gralo!!!!!!!!!! :)

5. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

u mnie takie rzeczy raczej odpadają mój syn (razem z tatusiem zresztą) gra tylko w strategiczne wojenne (blitzkrieg, battlefield itp) no i vzasem w harego pottera a ostatnio tez w super tuska

6. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Ja mogę polecić nieco starszy już program "Dr. Seuss ABC", świetny dla najmłodszych do nauki angielskiego abecadła. Są też dwa polskie programy "Moje pierwsze ABC" i "Moje pierwsze 1,2,3" pelne ciekawych gier, kolorowanek, układanek przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Co prawda nie testowałam jeszcze ich na swojej córci, bo na to jeszcze z trzy lata poczekać trzeba, ale moje rodzeństwo (w tej chwili 15 i 13 lat) miało przy tym mnóstwo dobrej zabawy.

7. makitoza

makitoza Fanka BB :)

Socrates 101, Socrates 102, a z darmowych do ściągnięcia edytor graficzny Drawing for Children.

8. Alyona

Alyona Zaciekawiona BB

Ciężko teraz w sumie znaleźć grę, by była odpowiednia dla dziecka i zarazem tatusia. ;) Oczywiście żadne strzelanki, przemoc, rozlewająca się krew nie wchodzą w grę, a znowu nie chce im podsuwać samych "gierek" do nauki angielskiego, czy literek (bo zarówno dzieci jak i ich tatuś mają to raczej opanowane) :D Wczoraj akurat zamówiłam jakąś nowość i czekamy, aż dotrze. O, takie coś: http://grandgamer.pl/pc/farming-simulator-2017-pl-pc Wydaje mi się rozsądne, spokojne, tak żeby mieli rozrywkę, a dzieciaki jednak żeby podpatrzyły jak wygląda życie na wsi. Może akurat poprzez grę jakoś się uwrażliwią na naturę. :)

9. timi83

timi83 Zaciekawiona BB

wychodze z zalozenia ze dziecko nauczy sie podstaw komputera w szkole, wiec nasze dzieci wogole nie maja dostepu do komputera

10. reklama

Poleć forum