reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gry planszowe dla dzieci

Rozwiązania
0
Cześć,
Jakie polecacie gry planszowe/karciane dla dzieci w wieku przedszkolnym?

reklama

Sopek

Moderator
Rozwiązania
2
U nas monopol dla dzieci, grzybobranie, gry od "zielona sowa" mamy ich pełno we wszystkie chętnie grają, spadające małpki, La cucaracha, a karty bardzo lubią dobble:)

Rozwiązania
0
Przez całe wakacje dzieciaki w Rach Ciach grały, ćwiczyły swoją pamięć i spryt :) Gra polega na układaniu kolorowych kulek zgodnie z rysunkiem, który znajduje się na karcie. Ja dzieciakom pokazywałam przez chwilę obrazek, a one układały kuleczki na rurce. Jak skończyły dzwoniły w czerwony dzwonek- i to był chyba najfajniejszy moment

Rozwiązania
0
Super, dzięki za propozycje. A może ktoś z Was posiada grę "Mozaika" i mógłby się wypowiedzieć czy warto?

reklama

ddi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jest wiele gier, które się u nas sprawdziły. Szczególnie teraz w okresie kwarantanny:

Gra na spostrzegawczość Dobble.
Gra karciana UNO.
Scrabble – kultowa gra towarzyska.
Rummikub – kombinacje cyfrowe.
Gra towarzyska 5 Sekund.
Mozaika.
Gra zręcznościowa – Jenga.
Studnia Jakuba.
Ogólnie warto jest je dopasować do wieku dziecka. NIe każde dziecko będzie lubilo wszystkie gry, niektóre gry są dla dzieci zbyt trudne (scrabble jest polecane raczej dla starszych). Staram się również sporo dzieciakom czytać :) Warto jest też puszczać audiobooki Link do: Audiobooki – Ibuk.pl Na ibuk jest sporo dobrych promocji na audiobooki dla maluchów.

Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
F Gry planszowe w Lublinie Lublin 0
SuperMama321 Niecenzuralne gry i mój 11-letni synek. Potrzebuję porady 2
SuperMama321 Niecenzuralne gry i mój 11-letni synek! Wychowanie 1
samotronka87 Gry edukacyjne na tablet dla dzieci/... Przedszkolaki 34
kasia-matiy Dziecko a gry video. Rodzinne porady 23
J Gry towarzyskie Wychowanie 5
M Książki, gry i zabawki - Zielonki koło Krakowa Ogłoszenia - Kraków 0
N najciekawsze gry i zabawy edukacyjne Przedszkolaki 68
A Jakie gry edukacyjne dla trzylatka? Trzylatki 53
michal_p Nauka gry na skrzypcach - warszawa - dla dzieci i nie tylko Ogłoszenia - Warszawa 2
A Gry edukacyjne - nauka angielskiego Przedszkolaki 29
annie22 Gry, zabawy i pomyslowe spedzanie czasu z naszymi Pociechami dzieci urodzone w lipcu'09 29
passingby Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2009 565
M nauka gry dla malucha Przedszkolaki 0
Ipanema_Girl Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa. Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 802
Izabelka gry i zabawy naszych szkrabów :):):) Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 11
S mm dla alergika Potrzebuję porady 11
K Odpowiednie mleko dla 12 tygodniowej córeczki Potrzebuję porady 7
P Depresja poporodowa - pytania dla mam i kobiet w ciąży Ciąża, poród, połóg 0
A Od kiedy liczyć 1 dc? (Sprawa dla detektywa) Staramy się 5
Ewelina.Be Dzień dla matki z dzieckiem Potrzebuję porady 5
K Mleko dla niemowląt i inne Potrzebuję porady 25
N Prezent dla teściów pomocy Potrzebuję porady 6
aniaslu Jak nauczyć maluszka mówić? Webinar dla rodziców. Już 2. grudnia. Zadaj pytanie. Temat tygodnia 8
A Praca zdalna przez internet dla każdej mamy :) 1-2h dziennie! Zarobki nawet 1000z dziennie Mamy będące w domu 0
Karol Skopowski Poszukuję mleka matki, pokarmu dla swojego dziecka Potrzebuję porady 10
M Żel intymny przyjazdy dla plemników Potrzebuję porady 1
Ewuuu Kosmetyki dla mam. Rozstępy - kremy/balsamy do biustu i ciała Zdrowa mama 0
emma73 Praca zdalna dla mamusiek :) Potrzebuję porady 3
89karola80 D3 i DHA dla maluszka :) Potrzebuję porady 6
Natalia Krolikowska Koleżanki i koledzy do zabawy dla miłego dwulatka - Żoliborz, Bielany Warszawa 0
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
M książeczka sensoryczna dla półroczniaka Rozwój i zabawy 3
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 41
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 5
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 66
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 71
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5