reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

mada - jezeli chodzi o ten w zalaczniku, to my takowy posiadamy.

W tej chwili Mati ja pozadnie wylizuje, oblizuje, obslinia, wklada do niej noge, raz lewa, raz prawa. Ale, ale .... swietnie tez potrafi wlozyc do niej klocki ( od gory oczywiscie ) i inne rzeczy np. grzechotki, no i ladnie mu idzie wyjmowanie tych rzeczy.
Co do muzyki ... hmmm, ladne dwie piosenki, wpadajace w ucho. Jak je rano uslysze to do konca dnia mnie przesladuja :baffled:
Moj maz przez kilka dni mial je ustawione jako dzwonek w komorce i swietnie sie bawil , hehe ;-)

Mysle, ze zabawka jest OK. Dostalismy ja od rodzicow 1,5 rocznego chlopca, ktory tez taka ma i ja uwielbia. Tak wiec sprawdzona.

Tylko, ze troche zadroga jak dla mnie. Firma, wiadomo .... Fisher Price.
 
reklama
Nasza wpada w trans zabawy gdy dostaje gazetę lub jakąś reklamówkę. Nie może się tymi rzeczami nabawic. Oczywiście trzeba pilnowac aby nie zaczeła tych rzeczy smakować.
 
Nasza wpada w trans zabawy gdy dostaje gazetę lub jakąś reklamówkę. Nie może się tymi rzeczami nabawic. Oczywiście trzeba pilnowac aby nie zaczeła tych rzeczy smakować.
ewka zeżarła dziś kawalek chusteczki higienicznej.
a wogóle to chciałam powiedziec ze dostała dziś piłke taka dosyc duża kolorową szmaciana i jest nia oczarowana. no tulululu po podłodze i nic nie rządzi.:-D
 
Nie wiem czy juz ktoras z Was probowala, jak nie to goraco polecam!

BANKI MYDLANE.

Kupilam dzisiaj takie male za 5 zl na sprobowanie. Wydawalo mi sie , ze Mati jeszcze jest za maly. No i prosze jak bardzo sie mylilam.
Przyjechalam do rodzicow, tata trzymal Malego, zaczelam dmuchac, a ten jak nie uderzyl w smiech. Im wiecej tych baniek fruwalo tym bardziej sie smial. Musialam robic przerwy, bo sie robil czerwony i nie mogl oddechu zlapac ;-)
Strzal w dziesiatke!

Polecam, wyprobujcie.
 
Ipanema super pomysła miałaś, a taki prosty;-) przy najbliższej okazji kupię potrzebny sprzęt, a jutro sama z szamponu i rurki do napojów zrobię, dzięki:-):-):-)
 
nasza bańki mydlane lubi ale robimy jej w czasie kąpieli ale przebija je jakuzi:-D:-D:-D jak tylko widzi rurke kiedy wkładam pod wodę to juz są śmiechy a jak zaczyna bulgotać to wtedy jest ubaw nie z tej ziemi:tak::tak::tak:
 
zamówiłam garnuszek na klocuszek:-)mała zebrła kasiórę na zajaczka to sobie kupiła;-)
a moja siostra w trosce o moje zdrowie psychiczne kupiła małej zestaw muzyczny:wściekła/y:mała zachwycona , najbardziej spodobała jej sie trabka choć sama trąbić nie potrafi ale lubi jak jedno z rodziców trąbi:no:a sama wtedy udaje trąbkę wydając bliżej nieokreślone dźwięki, koszmar, łeb mi pęka :no:
 
Mada, Ipamena ma racje - zobaczysz po kilku dniach jak Ci na nerwach zacznie grac, haha ;-) :-D
My mamy z Fisher Price "Grający Uczący" - taki zegar ze zwierzatkami - masakra, juz tego sluchac nie moge :-D szczegolnie owieczki i myszki :-D
T. i moja siostra mowia, ze chyba pijana albo na kacu byla ta co to spiewa ;-) :-D
 
reklama
Hmmmm tak czytam o tych bąbelkach i dzisiaj koniecznie to wypróbuje. Tak moja mała to też gazety, papirerki-to jej żywioł. I strasznie uwielbia gryźc dywan piankowy. Jak jest przez dłuższy czas cisza to wiadomo ze mała już leży i obgryza piankę
 
Do góry