reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Piotrus dostal pileczke na Boze Narodzenie i od tamtej pory to jego ulubiona zabawka. Teraz chcemy mu kupic wieksza.
A Alutka jest moim idolem!!! :tak: :-D
 
reklama
ollesia to nie jest śmieszne, bo Ci ją zapakuję i wyślę:-D:-D:-D dzisiaj dziadkowi twarz zrysowała, tak się z nim całowała, cały pysk miał we krwi:-D
dzustta basenik super sprawa, kiedyś z chicco kupiliśmy dla kuzyneczki i długo się nim bawiła, do tej pory jak jest ciepło to z wodą stoi na ogródku:-D
 
dzustta na takie odrzucone zabawki są sposoby:-D teraz ją schowaj, a za jakiś miesiąc lub dwa wyciągnij z powrotem, może akurat będzie bardziej interesująca dla szkraba:-D
 
wiecie co jadnak te najprostsze zabawki sa najlepsze dla naszych szkrabow a te co sa zabronione to juz wolgole kreca na maksa :-D :-D my dalismy malej pieska uczniaczka z fisher price - strasznie sie Julce podoba bo gada i spiewa rozne rzeczy a ze kobietka ma przyjemny glos to i dziecko sie smieje :-D
 
wyciągnęłam z szafy stare, piankowe puzzle Wojtka, coś takiego jak ma kasia, Alka normalnie w szoku była tyle zwierząt na raz, jutro zrobię fotki i wkleję :-D:-D:-D
 
I ja odnosze wrazenie, ze Mati to najlepiej bawi sie nie-zabawkami.
Zabawka pogmera chwilke, 10 minut to max i oglada sie sie za czyms zupelnie innym.

Dzisiaj np. nadmuchalam mu .... czysta, jednorazowa rekawiczke ( uzywam ich jak robie cos w ogrodku ). Wygladem przypominala wymie krowie ... czy jak to sie tam nazywa, hehe. Ale Mati byl tym zachwycony, machal nia, im bardziej walil sie nia po mordce, tym bardziej sie smial.

Myslimy o jakis zabawkach do ogrodka. Mamy wydzielone juz miejsce na plac zabaw. Napewno bedzie hustawka, basen. Na piaskownice i zjezdzalnie jeszcze chyba zawczesnie jest.
Czy ktoras z Was tez planuje cos w tym kierunku???


Mada - nie spisuj jeszcze garnuszka na straty. Schowaj go. Ja tak zrobilam. Dam go jak Mati troche podrosnie. Do tej pory zapomni, ze go ma ;-) Napewno bedzie zachwycony nowa zabawka ;- )

dzustta - z tymi pileczkami to dobry pomysl. Masz juz jakis namiar gdzie takie zakupic??? Z chcecia wyprobujeto z Mlodym.

bedytka - a tymi puzzlami to sie twoja Mala bawi, czy tylko na nich siedzi?? Ja sie tez zastanawialam nad tymi puzzlami. U mnie w mieszkaniu nie ma dywanow, tylko deski. Wiec sobie myslalam, ze Mati bedzie mial miekko w tylek na takich puzzlach. W koncu i tak rozkladalam mu koldre.
A ty na dzialce, to lezymy na dmuchanym materacu, takim 2 na 2.

WIem, ze takie puzzle to frajda dla straszych dzieci, robia z nich klocki itd... No nie wiem, moze na zime je kupie.
 
moje dziecko już rozbroiło zestaw muzyczny:baffled: no to dostała pianinko ze zwierzątkami:no:łeb spuchniety mam a jak już słysze knia to wpadam w furie:wściekła/y: no ale dziecko uradowane i sama juz wie jak przyciskac zwierzaki aby dały czadu mamie:dry:
 
reklama
moje dziecko już rozbroiło zestaw muzyczny:baffled: no to dostała pianinko ze zwierzątkami:no:łeb spuchniety mam a jak już słysze knia to wpadam w furie:wściekła/y: no ale dziecko uradowane i sama juz wie jak przyciskac zwierzaki aby dały czadu mamie:dry:

hahaha dobre:-):-)

mysmy tez kupili tamburyno, zero zainteresowania:baffled:, dostala pilke zero zainteresowania:baffled:, dalam jej lalke, ktora dostala w dniu urodzin, z dlugimy rudymi wlosami zachywcona:tak: bo moze bezkarnie lac w twarz lale i ciagnac za wlosy.....maly sado mi rosnie:eek:
 
Do góry