reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

reklama
A od tatusia przyszla kasa :no: Nie ma to jak rekompensowac swoja nieobecnosc pieniedzmi...:-(
dobre chociaz i to bo Ewki tatus to od wrzesnie nie dał nawet złotówki na Ewe.
Ostatnio sie odezwał po 3 miesiacach nie widzenia dziecka jak tam zdrówko jego córuni,kretyn:no::szok:
Z facetami jak z plemnikami,z jednego na milion będzie człowiek.

U nas ostatnio królują malowanki i wszystko z tym związane.kredki,ołowki,farby itd itd......artystka mi rosnie:tak:;-)
 
wybawione już prezentami od "dzieciątka"??
u nas książki jeszcze wszystkie nie przeczytane, no ale puzzle to od razu poszły:tak: oczywiście z Kubusiem:-p
 
u nas w zasadzie prezenty były "typowe" dla Ami- dinozaury , książki i puzzle ale też mata do tańczenia - młoda zachwycona a ja juz tych melodyjek mam dość:-p
 
A u nas wygraly szlafroczki. :-p Weronika mowi: "Nisia kocha balanka" i najchetniej chodzilaby w nim caly dzien. Piotrus tez jest zachwycony. A zabawek za duzo, zeby sie nimi cieszyc...
 
dobre chociaz i to bo Ewki tatus to od wrzesnie nie dał nawet złotówki na Ewe.
Ostatnio sie odezwał po 3 miesiacach nie widzenia dziecka jak tam zdrówko jego córuni,kretyn:no::szok:
I jak Aga? Zrekompensowal sie cos tatus Ewki?

Sara dostala od T. pod choinke teatrzyk - pacynki, mikrofony, urzadzenie do wytwarzania roznych dzwiekow itp. i nawet sie tym bawi, a czasami jak czytamy ksiazke to wlasnie wtedy uzywamy tego urzadzenia i robimy sobie podklad muzyczny ;-):tak::-)
Tak to na topie nadal puzzle i Baby Alive, ktora dostala ode mnie pod choinke :tak:Nie mam juz gdzie tych zabawek trzymac :no::-p
Natomiast do szalu doprowadza mnie zestaw 2 mikrofonow ze stojakiem, bo Sara non stop sie do nich drze :-p
 
u nas góruje zestaw "małej księżniczki"- korona, biżuteria i tego typu bibeloty.
drugie miejsce zajmuje zestaw lekarza, do tej pory w częstm użyciu.

prezenty o nas- barbie z źrebaczkiem też się bawi, ale odkurzacz pyłek- to kompletna pomyłka. nawet oli nie interesuje:sorry2:
 
a Alka się ostatnio właśnie o odkurzacz upomina:tak: jakiś specjalnych typów w tej chwili nie ma, oprócz tego, że książeczki są wszędzie, gazetki wszystkie z kiosku wykupione i rozwiązywanie zadań to już chyba hobby:-p
 
reklama
u nas góruje zestaw "małej księżniczki"- korona, biżuteria i tego typu bibeloty.

Oj, u nas to samo :tak::-D Sara jak tylko jest w domu to ubiera sukienke balowa, pantofelki, korone i bawi sie w ksiezniczke ;-P, a ulubiona bajka to w tej chwili "Ksiezniczka i zaba" :-) :tak:
 
Do góry