reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Sandra-biorąc pod uwagę temperament Sarki to ja mam pomysła na prezent od dziadka- kład
No wlasnie myslal moj tata o tym juz rok temu, ale na takie "zabawki" przyjdzie jeszcze czas ;-) Zreszta takie prawdziwego doroslego quada to ma, bo nasi najblizsi sasiedzi maja i trzymaja go u nas, wiec jak tylko bysmy chcialy sie wybrac na przejazdzke to mozemy brac ;-):-)

To nasz kask:
KASK Z HELLO KITTY+OCHRANIACZE FOR GIRL R. 48-52CM (699649616) - Aukcje internetowe Allegro

Moja siostra kupila Sarze taka duza pilke z rogami do skakania :tak::-pi Sara pyta Monike caly czas kiedy jej da ;-):-p

A co do rowerka to nie wiem ;-) Sarze ciotka kupuje, wiec sie nawet nad tym nie zastanawialam :-p
 
reklama
Mada, dlatego poszlismy do zaprzyjaznionego sklepu sportowego zeby kupic rower - ale generalnie z tego co patrzylam, to musi byc przede wszystkim solidny - w koncu ma troche posluzyc a po drugie nie moze sie rozleciec z byle powodu. Najlepiej kupowac jakies renomowanych firm - wiem, ze wiecej kosztuja, ale bezpieczenstwo dla dziecka lepsze.
My kupilismy Hello Kitty, kosztowal nas kolo 600 zlotych, ale takie bez koniecznosci placenia za markowy "znaczek" kosztowaly ledwie 100-150 zlotych taniej...
No i zwazywszy na wzrost Ami to chyba powinniscie kupic kola 16 cali - Jagoda sobie doskonale na nich radzi i cwiczy miesnie nozek bardzo fajnie.

Sandra, pilka z uszami fajna rzecz :-D my mamy cos takiego od dwoch lat i do tej pory pilka jest w stalym uzytku :-D
 
no i tematyczne się okazały nasze urodziny, królował Kubuś, książeczki, gra świetna i gadżety z Kubusiem, no i kasa oczywiście, będzie na szczepionkę i hula-hop:-D
 
Super ta hulajnoga :tak: - Sara dostanie na kolejna okazje :tak::-)

To Sary rowerek:
MEGA PROMOCJA ALUMINIOWY Rowerek MBIKE LILLIES 12 (706322335) - Aukcje internetowe Allegro

Jest przeszczesliwa i najchetniej by na nim spala :-p:-D

Tak to nazbierala ksiazeczki elektroniczne do nauki alfabetu i cyferek, tablice, plecaki, kredki, lalke Barbie, kask z ochraniaczami, posciel antyalergiczna plus poszewki, wedke z rybkami do basenu, kasiorke, no i kupe ciuchow i slodyczy (ktorymi obzeram sie ja :-p)
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • IMG_0012 (2).jpg
    IMG_0012 (2).jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_0015 (2).jpg
    IMG_0015 (2).jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_0017 (2).jpg
    IMG_0017 (2).jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_0027 (2).jpg
    IMG_0027 (2).jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_0030 (2).jpg
    IMG_0030 (2).jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_0032 (2).jpg
    IMG_0032 (2).jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_0042 (2).jpg
    IMG_0042 (2).jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_0054 (2).jpg
    IMG_0054 (2).jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_0070.jpg
    IMG_0070.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_0081.jpg
    IMG_0081.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Dominique, swietny zakup :tak: Widzisz, nawet o tym nie pomyslalam, a mialam taki problem z prezentem dla Sary :-p
No ale Pszczola widac, ze umiejetnosci doskonalej fotografii odziedziczyla po Tobie - swietne zdjecia :tak::-):tak:
 
Do góry