reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

wstyd się przyznać, Ala lepiej śmiga na kompie niż tatuś:zawstydzona/y:, gry sobie instaluje, koloruje i inne takie przez neta:zawstydzona/y:
ale nie olewa innych zabaw, normalnych dla trzylatków :-D puzzle to wręcz kocha:tak:

mi też sie wstyd przyznawać że moje dziecko uwielbia kompa i kurcze śmiga po nim nieziemsko:zawstydzona/y:
a najlepsze jest jak dziadek się jej pyta co ma w danej sytuacji zrobic...normalnie mały ekspert wtedy i jaka dumna ze dziadkowi pomaga:-D

ale tak "normalnie" to tez sie bawi:-p
 
reklama
Ja za to przyznaje sie bez bicia, ze Pszczoly nie dopuszczam do kompa:zawstydzona/y:, li i jedynie w odosobnionych przypadkach, kiedy "gra" w moim towarzystwie w gry na stronie www.ciufcia.pl., poniewaz: a) komputer to nie zabawka, a moje narzedzie pracy, mam tam programy, bardzo wazne dane itd., wiec chybabym sie pochlastala, jakby Pszczola mi jakiegos wirusa wpuscila, skasowala cos albo zepsula; P. tez jej do laptopa nie dopuszcza; oboje mamy z reszta zahaslowane kompy:-p; b) boje sie, zeby sie nie uzaleznila od gier, internetu:no: mam w rodzinie wlasnie taki przypadek - zaczal grac na kompie w wieku 3-4 lat i teraz to wrak czlowieka, i psychicznie, i fizycznie:no:, a nawet jeszcze doroslego zycia nie zaczal:no: duza w tym wina rodzicow, bo w pore nie zareagowali, uwazali, ze lepiej, ze siedzi w domu przy kompie, nizby mial sie gdzies szlajac... ech.. szkoda gadac:-(
Pszczola ma swojo "lapka" z kopciuszkiem Disney Laptop*Kopciuszek*dotykowy ekran*Śliczny (797527714) - Aukcje internetowe Allegro i na razie musi jej wystarczyc:tak:
 
dominique jakbym miała "służbowy" komp w domu to też bez dostępu dla dzieci:tak:
co do przykładu b) to ja już od dłuższego mam doświadczenie "dziecko+komputer" wydaje mi się, że dobrze nam idzie, zwłaszcza, że Wojtek pierwszą grę dostał jak miał jakieś 2,5 roku, ja uważam, że trzeba wyznaczyć granice i się ich trzymać, a poza tym sprawdzać co piszczy w trawie;-) najczęściej Ala gra z Wojtkiem:tak:
 
dominique wypożyczam Wojtka na godziny:-p z gwarancją satysfakcji:-D
ale super klocki, wyglądają jakby się z cobi/duplo łączyły, będzie super prezent na gwiazdkę albo mikołaja:tak: bo Aluta bardzo lubi Hello Kitty:-)
 
dominique wypożyczam Wojtka na godziny:-p z gwarancją satysfakcji:-D
ale super klocki, wyglądają jakby się z cobi/duplo łączyły, będzie super prezent na gwiazdkę albo mikołaja:tak: bo Aluta bardzo lubi Hello Kitty:-)

Oj, bo sie skusze na to wypozyczenie;-):-p :-D

A te klocki wlasnie sie lacza z duplo jak najbardziej:tak::tak:
 
reklama
kurcze u nas klocki poszły na razie w odstawkę ale przydałaby sie nam tablica magnetyczna z cyferkami( bo moje dziecko nie mówi a liczy:-p) i literkami bo tez zaczynają ja intensywnie interesować ale to chyba dopiero na mikołaja bo taka jak chce to troche kosztuje:sorry:
 
Do góry