reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Ja tez nie znam Lulusia - nic o tym nie slyszalam

Ninka tez uwielbia Pony, barbi nie dalje i nie pokazuje, choc mam jedna...ale wydaje mi sie ze jeszcze za mala na tak powazne lalki
 
reklama
Ewus - jak masz konto na www.chomikuj.pl, to tu jest cala seria lulusia LULUŚ - Maciusio - Chomikuj.pl (a jesli nie, to zaloz sobie, warto:tak:)
Dominique to wie wszystko - gdzie znalezc, jak znalezc itd. a nawet Lulusia zna ;-):-)
Chyba sama sprobuje sciagnac sobie ta bajke :-) Moze sie Sarze spodoba.
A co do bajek to u nas wszystkie disneya - poczawszy od Myszki Miki, skonczywszy na wszystkich Bambi, Piekna i Bestia, Sniezka, spiaca Krolewna itd. :-) No i Shrek - nieodlaczny towarzysz od wielu miesiecy ;-)
 
dominique- wielkie wielkie dzięki!!! ale julcik sie ucieszy;)

Ewuś leci cały czas
powaga? zaraz przelecę program tv, zeby sprawdzic o której;)

Ja sobie ostatnio kupuje na allegro 15gb do sciagania z rapid'a za 3,99 na 72h :-p i lece ;-):-D
no patrz, o takiej mozliwości nie pomyślałam- dziękować;)


a tak w ogóle- próbowałyście może wyjśc z dzieciakami do kina??
ja się powoli przymierzam, tylko osttanio jakoś nie leci nic ciekawego...
tak na marginesie- mam koleżankę, która ma córkę starsza od naszych dzieciaków o pare miesięcy i ona regularnie odwozi małą do kina, sama w tym czasie robi zakupy. mała dostaje tel komórkowy z jednym numerem w pamieci- nr mamy. po seansie, albo jak zachce jej sie np do toalety dzwoni po mamę. i tyle...
kurcze, jaj jakoś nie wyobrażam sobie julki w takiej sytuacji:sorry:
 
no patrz, o takiej mozliwości nie pomyślałam- dziękować;)
Mam nawet takiego jednego milego sprzedajacego, ktory nie czeka az kase dostanie, tylko wysylam mu screen z przelewu i szybciutko dostaje od niego haslo i login ;-):-)

a tak w ogóle- próbowałyście może wyjśc z dzieciakami do kina??
ja się powoli przymierzam, tylko osttanio jakoś nie leci nic ciekawego...
tak na marginesie- mam koleżankę, która ma córkę starsza od naszych dzieciaków o pare miesięcy i ona regularnie odwozi małą do kina, sama w tym czasie robi zakupy. mała dostaje tel komórkowy z jednym numerem w pamieci- nr mamy. po seansie, albo jak zachce jej sie np do toalety dzwoni po mamę. i tyle...
kurcze, jaj jakoś nie wyobrażam sobie julki w takiej sytuacji:sorry:
No ja sobie Sary tez nie wyobrazam zostawic samej w kinie :szok::sorry: Po pierwsze, balabym sie, ze nagle sie jej "odwidzi" i zacznie ryczec, a po drugie - ktos moglby przyuwazyc (mamy czasy takie a nie inne) - nie no, mysle, ze 3-4 letnie dziecko jest za male, zeby samemu w kinie je zostawiac :sorry:No chyba, ze bylby to jakis seans zorganizowany dla dzieci w tym wieku z jakims nadzorem :tak:
 
Ewa - ta Twoja kolezanka to niezla "hardcore'owa":szok::szok: Toz ja sama bym sie bala do kina isc bez towarzystwa;-), a co dopiero takie male dziecko tam zostawiac:no: Przegiecie wg mnie...

My z Pszczola bylismy w wakacje w kinie na "Prawdziwej historii kota w butach". film fatalny:eek:, ale pszczola wytrzymala ponad godzine i patrzyla jak zahipnotyzowana w ekran:tak:
 
A jeszcze co do tematu kina - to ja sie juz z Sara wybieram od dluzszego czasu i wybrac sie nie moge :sorry::-p (chociaz kino mam pod nosem, w dodatku nalezy do naszej promocji, wiec moge sobie za darmo ile chce tam chodzic :-p).
 
A jeszcze co do tematu kina - to ja sie juz z Sara wybieram od dluzszego czasu i wybrac sie nie moge :sorry::-p (chociaz kino mam pod nosem, w dodatku nalezy do naszej promocji, wiec moge sobie za darmo ile chce tam chodzic :-p).

hehe:-)
chociaż wyobrażam sobie, że tobie cięzej jest chociażby przez pracę- tym bardziej, że i w weekendy dyzury sie zdarzają.

ja planowałam wyjście z julką, żeby czas spędzić z nią i tylko z nią:-p
 
reklama
nie lekkie przegięcie,nie zostawiłabym ewki samej w kinie nawet jakby miała 7 lat:szok:
no i raczej do kina teraz z nia nie pójde,ona nie usiedzi 5 minut w jednym miejscu i obawiam sie ze po 10 minutach seansu musiałabym sie ewakuować.:tak:;-)
Ewa luluś jakoś w godzinach popołudniowych leci.
 
Do góry