reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Sandra, my to raczej wiecej niespelnionych marzen mamy, niz talentu. :-p Bawimy sie teraz z dziecmi w to, na co nasi rodzice nie mieli czasu i pieniedzy. Ja np. jestem kompletnym beztalenciem w kwestii plastyczno-manualnej, wiec nakupilam Piotrusiowi farb i kredek wszelkiej masci i codziennie sie tym bawimy. Jak przyjdzie prawdziwa wiosna, to zapiszemy sie na kurs rysunku.

A co do tych gier, to nie wiedzialam na co stac trzy- czterolatkow, dopoki nie zaczelam pracowac w przedszkolu... Dziecko w tym wieku jest chyba najbardziej chlonne.
 
reklama
Sandra, Jak przyjdzie prawdziwa wiosna, to zapiszemy sie na kurs rysunku.
Piotrusia zapisujesz na kurs rysunku? Ale czad :-) :tak:Moze rosnie Ci przyszly geniusz, ktorego prace opanuja swiatowe galerie :-):tak:


Sara jak narazie w gry gra tylko na komputerze :sorry2::zawstydzona/y:ale za to smiga, ze hej, nawet pasjanse na stronie Disneya :-p
 
Aluta i planszowe i komputerowe ma obcykane, oczywiście przegrywać nie lubi w żadnej;-)
dostała na zajączka rower, mina przy tej okazji bezcenna, jednak dzieci to się cieszyć potrafią, śmiga teraz po domu, bo "jej się kółka pobrudzą" na dworze:-D
 
ja u was z zabawkami??

moja w koncu zainteresowała się lalkami - przy czym od razu wskoczyła na barbie:baffled: co akurat mnie nie cieszy bo mam awersje do tej lali:-p
a reszta to co było juz tylko czasami dinozaury, smoki, auta, ...a ostatnio monotematycznie konie i psy:blink:
i namietnie wszelkie gry planszowe i innego typu podobne do planszowych , normalnie juz czasami przysypiam przy graniu:sorry2:
a K.kupił sobie wii wiec młoda szaleje do upadłego...ja zresztą też:-p
 
Aluńka moja wszystkim się bawi, nawet lalkami też zaczęła, kładzie je spać, przewija karmi, ale najbardziej lubi się bawić w zabawy wymyślane przez nią a potrzebne są do tego sznurki, patyki, rolki po papierze toaletowym, skleja to wszystko, wycina, koloruje i potem nam opowiada co to za zabawa;-)
literki jej się ostatnio spodobały, liczenie już dawno opanowała, teraz za pisanie się zabiera:tak:
 
ja u was z zabawkami??

a K.kupił sobie wii wiec młoda szaleje do upadłego...ja zresztą też:-p
Co to to wii? Bo ja chyba ciemna jestem, ale nie mam zielonego pojecia ;-):-p


Sara standardowo bawi sie lalkami - zarowno dzidziusiami, ktore karmi, przewija, usypia itd., jak i Barbie (chociaz te ostatnie czesciowo poszly do smieci, bo nasz psiur oskalpowal niektore i poodgryzal im czlonki :-p), budowanie z klockow, wycinanki i caly czas puzzle, no i gry na disney.pl ;-):-) To chyba ulubione zabawy Sary.
 
a u nas pudło z klockami zbiera kurz:-p

a ostatnio szleje na rolkach...wszędzie ...a ja tylko chodze i patrze czy sa rysy juz na parkiecie czy nie:baffled:

Sandra -wii to konsola z której gry leca na tv i sa "piloty" więc grasz jakby na żywo...np. przy tenisie musisz sie namachać i uzyc siły prawie jak w realu.....teraz widziałm fitnes wiec musze się szerzej zainteresować tematem:-p
YouTube - Wii Trailer
YouTube - Wii Accident Simon
 
reklama
Do góry