reklama

Gry

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Buziasia, 23 Kwiecień 2007.

1. Buziasia

Buziasia Gość

:-) Moje hobby to komputer oczywiscie, ale najbardziej odprezaja mnie gry ekonomiczne strategiczne. Bardzo lubie Simsy. Moge w nich budowac meblowac mieszkanie i ogród. Bardzo fajna gra polecam. A wy gracie w coś?

2. Aneta_Opilowska

Aneta_Opilowska Kończymy Drugi Trymestr

Sims 2 sa oczywiscie na moim kompie dyzurne. Uwielbiam budowac, urzadzac... ale najbardziej lubie tworzyc singlowe simy, poznawac je z soba, robic im dzieci..........

Poza tym mam szmergla na temat gier o Harrym Potterze - zreszta nie tylko gier...

3. reklama
  4. Buziasia

Buziasia Gość

To masz tak jak ja. Budowanie urzadzanie i flirtowanie zakaczone slubem i dziecmi to najwieksza frajda. Wracam tez czasami do smsow 1 - one tez sa super.

5. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

Sims czekają na razie w pudełku;-)
    a teraz Diablo II:-)

6. tika

tika Mamy styczniowe 2007 Mama Mateuszka

Kasiulka - hehe ... widzę, że też należysz do "grających" mam :-). Moja ulubiona gra to Resident Evil 4, grałam w nią na konsoli, ale frajda - nawet na hardzie ją przeszłam :-D:-D:-D:cool2:, a wcześniej to Return to Castle Wolfenstein :-).
    W Simsy jakoś nigdy nie miałam okazji zagrać, bo Sebastian ciągle się zastanawiał czy je kupić czy nie i w końcu nie kupił :laugh2:;-)

7. gaddula

gaddula mama Dominiki i Natalki

Jak to fajnie zobaczyć, że nie tylko ja jestem "zboczona" na punkcie gier. Ja i mój partner lubimy od czasu do czasu kupić sobie jakąś grę i wtedy wieczorami, gdy córka śpi gramy sobie na zmianę (jednego dnia on drugiego ja);-)

Niektórzy znajomi mówią nam, że czas najwyższy odpuścić sobie gry i zacząć zachowywać się jak na rodziców przystało.
    Osobiście uważam, że domu i dziecka nie zaniedbujemy, a to że czasami pogramy wieczorem to nikomu się krzywda nie zdaży.

Moimi ulubionymi grami są: the sims 2, heroes III lub V. Teraz gram w Spell Force 2 ;-)

8. tika

tika Mamy styczniowe 2007 Mama Mateuszka

gaddula - dokładnie :tak:, myślę tak samo ... z tym, że odkąd udzielam się aktywnie na forum BB ... jakoś straaaaasznie mało czasu, albo i w ogóle na to granie :-D:rofl::-);-):-D:rofl2:

9. Buziasia

Buziasia Gość

Dla mnie gra to swietny sposob na oderwanie sie od "domu i domownikow"
    KAzdy relaksuje sie inaczej jedni siedza przed telewizorem inni czytaja itd. Nie uwazam ze to ze mamy nascie lat:biggrin2: to juz jestesmy za duzi...
    Grajcie do woli moje drogie kolezanki......

10. reklama
  11. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

w sumie ja też ostatnio dużo nie gram, ale mi to nie przeszkadza, bo jak najdzie mnie jakaś ochota i muszę odreagować. To właczam grę i zabijam parę demonów.:-p
    Mysle,zę lepsze zainteresownaie grami niż rodzice kanapowi przed telewizorem oglądający kolejny teleturniej...

12. noelia

noelia basieńka

Hej

Ja gram sobie w Plemiona ,mąz mnie tym zaraził:tak::-)

Poleć forum