reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grypa w 1 trymestrze

Jak Wasze dzieciaczki po przechorowaniu grypy? Jestem też w 7 TC i jestem chora na grypę. Niestety za późno zrobiony test i nic nie mógł mi lekarz przepisać. Gorączka między 37,2-38. Martwię się okropnie o zdrowie maleństwa
 
reklama
Nie martw się, najważniejsze że gorączka nie jest strasznie wysoka, ale wiadomo obniżaj paracetamolem i okładami.
A ile już trwają u Ciebie objawy?
 
Objawy mam od 5 dni, czyli za późno na podanie jakiegoś leku przeciwwirusowego, niestety nie mogłam dostać się wcześniej do lekarza. Od wczoraj mam tylko stan podgorączkowy 37,3 mam nadzieję, że z dzieciątkiem wszystko dobrze
 
Ja też miałam grypę na początku ciąży, ok 8 tygodnia. Ja złapałam od dziecka, więc od razu wiedziałam, że też mam i szybko dostałam leki przeciwwirusowe i przeciwgorączkowe, ale i tak ciężko ją przechodziłam. Też miałam dość wysoką gorączkę, silny kaszel i katar tak mocny, że straciłam węch. Objawy utrzymywały się u mnie 2-3 tygodnie. Ciąża to przetrwała, teraz jestem już w 20 tygodniu.
 
Ja też miałam grypę na początku ciąży, ok 8 tygodnia. Ja złapałam od dziecka, więc od razu wiedziałam, że też mam i szybko dostałam leki przeciwwirusowe i przeciwgorączkowe, ale i tak ciężko ją przechodziłam. Też miałam dość wysoką gorączkę, silny kaszel i katar tak mocny, że straciłam węch. Nie mogłam spać, nie mogłam leżeć, bo ciężko mi było oddychać z powodu kataru. Objawy utrzymywały się u mnie 2-3 tygodnie. Ciąża to przetrwała, teraz jestem już w 20 tygodniu.
 
Do góry