reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grypa

Dołączył(a)
6 Listopad 2010
Postów
543
Miasto
Paradise
Jestem w pierwszym trymestrze ciazy, a kilka dni temu po zrobieniu testu(wymaz z nosa) okazalo sie ze mam grype. Zadnych objawow tylko nawracajace bole gardla. Laryngolog chce mnie potraktowac antybiotykiem,czego chcialabym uniknac. Bylam na antybiotyku ostanie dwa miesiace. Jak inaczej mozna pozbyc sie "ukrytej"" grypy , jaki antybiotyk jest bezpieczny, czy ktos byl w podobnej sytuacji?dziekuje
 
reklama
Niezapominajko jeśli laryngolog wie,że jesteś w ciąży to dobierze ci odpowiedni lek/antybiotyk.Przy antybiotyku powinno się też brać probiotyki osłonowo.
Ja będąc na początku ciąży łykałam ZINNAT,ale to do lekarza należy wybór.
 
No grypy antybiotykami się nie lecz to na pewno. W ogóle grypę to trzeba przetrzymać i nie zlapać jakichś powikłań.

A powiedzcie mi, dziewczyny, jak wygląda sprawa szczepionki na grypę przy karmieniu? Można się zaszczepić, czy nie jest to wskazane?
 
A katar masz? Tez jestem w ciąży, ale niestety jestem dość podatna na choroby i często łapię jakieś przeziębienia. Ratuję się wodą morską, bo jest naturalna i na pewno nie zaszkodzi. Ja biorę sterimar zatkany nos bo na 100 jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.
 
Ja w tym roku miałam grypę, gorączkę 42 stopnie (nie żartuje), i nie byłam w stanie wstać z łóżka do lekarza...
 
Zimna jesień, czas akurat na grypę ;/ Co sądzicie o szczepieniu ochronnym? Pomaga czy raczej nie ma co się niepotrzebnie kłuć?
 
reklama
Do góry