reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grzeczne czy niegrzeczne i tak je kochamy:))

Ewka bic nie bije nikogo ale za to gryzie. jak sie zezłosci i cos jest nie po jej mysli to potrafi uchapac potwornie. ja mam siniaka na nodze w kształcie jej szczęki.:tak:
no i pamietajcie ze to małe lwiatka wiec i charakterki króla dzungli. muszą rzadzic taka ich natura;-):tak:
 
reklama
Ewa, po 22 :-D Moja Jagoda sie na ostatni dzwonek lwiatka urodzila, nie dosc, ze 22, to jeszcze o 21.30 - szkoda, ze nie o 23.30 ;-)
 
moja to cos czuje że mieszanka wybuchowa lwa i panny:eek: nie mmoge dojść czy to lew czy panna bo w kazdym horoskopie inaczej raz 23 to jeszcze lew a raz to juz panna:baffled:
 
u nas Majka gryzie jak sie wkurzy, albo moja albo swoja reke:baffled:

zastanawiam sie czy mozna naszym dzieciakom wporwadzic karnego jezyka, aby siedzialo w miejscu przez minute.....ale chyba jeszcze za male gnojki na to

moja kumpela za kare wsadza dziecko do lozeczka, efekt znienawidzila lozeczko na dobre i spi z nimi
 
moja kumpela za kare wsadza dziecko do lozeczka, efekt znienawidzila lozeczko na dobre i spi z nimi

dobre;-);-)
u nas (jeśli mała dostanie ataku histerii w domu) kładę ja na podłogę i wychodzę z pokoju...zazwyczaj metoda działa i po paru minutach julia sie uspokaja... problem jednak w tym,że w większości wypadków julka histerii dostaje na dworzu, w sklepach itp. a tam przecież nie położę jej ani na ziemi, ani na podłodze:dry:
 
U nas Żaba też bije po twarzy, jąk to robi to mówię ze nie wolno jeżeli znowó uderzy to odsówam ja od siebie na jakis 1 m i mówię ze nie wolno robi smutna minke i przychodzi sie przytulać
Ostatnio z wielka radoscią ciagnie mnie za włosy :baffled::baffled:
i tak się smieje że nie umiem z pelna powaga powiedzieć nie wolno :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hmmm to moje dzicko chyba jakies inne jest...nie gryzie , nie bije , jak zdazylo sie jej klepnc to chwytalismy za raczke i mowilismy nie wolno i delikatnie ...zapamietala bo teraz jak klepnie to zaraz gladzi po tym samym miejscu. A co do atakow histeri jezeli sa w domu to robie tak samo jak Ewa , na podloge i zaraz jest spokoj ...szczerze to na polu nam sie jeszcze nie zdazylo na szczescie.
Natomist ostatnio mala tak nas nasladuje, ze az sie boje...jak cos wezmie niedozwolonego lub niebezpiecznego to dostaje lekko po lapkach , nie za silno oczywiscie..ostatnio wyciagla smieci z kosza, delikatnie kleplam i powiedzialm nie wolno...a ona natychmiast wziela mi reke i nasladujac mnie klepla:szok: i co teraz??????
 
Silunia dobra jest Twoja Zuzu, ona Ci pokazjuje "nie rob mi tego co tobie nie mile" Kobitka z charakterkiem
 
reklama
mała zaczeła gryżć ale tylko mnie :baffled: prosby groźby nic nie daja :baffled::baffled: jak mówie ze nie wolno to udaje ze nie wie o co chodzi:baffled:
 
Do góry