reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grzybica paznokci a karmienie piersią

Askaa192

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2019
Postów
1 021
Miasto
Olsztyn
Mam problem karmię mojego prawie 4 miesięcznego synka piersią a niestety na dwóch paznokciach u stóp zrobiła mi się grzybica. Wysłałam męża do apteki kupił mi pirolam lakier ale nie dodał farmaceucie że karmie, w ulotce jest oczywiście że należy skontaktować z lekarzem i nie wiem czy mogę stosować czy nie? Na jakimś forum wyczytałam opinię lekarza że wszelkie lakiery można stosować bo działają miejscowo. Ktos może używał z polecenia lekarza lub farmaceuty?
 
reklama
Według mnie tak jak z malowaniem paznokci. Paznokcie nie mają nic do karmienia piersią. Inaczej jest z lekami które przyjmuje doustanie wtedy konsultacja z lekarzem obowiązkowo.
 
Do góry