reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gubimy kilogramy - razem łatwiej

U mnie problemem są duże cycki. Kupienie koszuli z guzikami graniczy z cudem. Jak dobre w ramionach, to się rozchodzi pomiędzy guzikami odsłaniając wszystko co pod spodem. Jak dobra w cyckach, to wisi jak worek 😂
 
reklama
Zawsze możemy zdawać sobie relacje że zrobione treningu, nieważne jaki on będzie, grunt żeby był.
O super pomysł. Muszę tylko poszukać czegoś na internecie. A może coś polecicie? Zależy mi na redukcji na początek. Dieta mi nie po drodze. Porzuciłam jedynie słodycze.
Ja praktykuję jogę 🙂 co prawda nie bardzo chcę chudnąć, jeszcze karmię, ale ćwiczyć lubię. Mogę towarzyszyć 🙂
Często w tygodniu ćwiczysz?
 
Mogę się dołączyć bo póki co mi waga rośnie a nie maleje... ale mam tyle stresu i leków że i tak się cieszę że tylko tyle ważę. Też nie mam motywacji do samodzielnych ćwiczeń :p
 
reklama
Do góry