reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

guganie

reklama
A Małgosia potrafi strzelić naprawdę długą serią różnych słówek, najczęściej powtarzają się w tym: a-gu, e-łe, ga, ke.. Najchętniej gada kiedy leży golutka na przewijaku albo w wannie.
 
a Wiktoria mówi mam od urodzenia,jak płacze (skąd ona zna angielski?),czasami nawet mama,ale to 2 razy może słyszałam
poza tym też właśnie na przewijaku jest najbardziej aktywna,a jak sobie rozmawiamy to mówi aguuu,ałuuuu,ag,am,amuuu,abuuu- (to najczęściej) ;D
 
A nasz Mateuszek mówi la la albo ach.A od wzcoraj skupia oczka na osobie która do niego mówi tak długo jak ona do niego mówi.I co mnie dziwi najbardziej to to że jak mówię do niego ja albo moja mama to się uśmiecha a tatuś narazie nie wywołuje uśmieszku.
 
Kamil lubi się uśmiechać do nowych twarzy, ale, podrywacz, preferuje kobiety :) Na widok babć uśmiecha się od razu, do dziadków ma jakoś mniejsze zaufanie ;)
 
Maciek też jak ktoś go wezmie na rece i zaczyna do niego mowić to się usmiecha, choć najszesciej usmiecha się do mamy , babci i misków na karuzeli :p Ostatnio powiedział puf - ciekawe co to miało do końca znaczyć. No i zaczął sie głosno smiać najczesciej do miskow na karuzeli
 
reklama
Maciuś od jakiegoś czasu ma opanowaje dopiero eja eja eja i to też nieczęsto za to jak płacze to często "mówi" ła ła ła . Na guganie nadal czekam z niecierpliwością mam nadzieję że niedługo. :D
 
Do góry